Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen téli cipőt vegyek a...

Milyen téli cipőt vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg ilyen cipője van, de gondolom ez télen hideg lesz! Mivel hó nincs hótaposó felesleges szerintem.

Milyen téli csizmát vegyek neki és hol?

Linkeltek be nekem párat?


Másik kérdésem, hogyha pl Skálában veszek neki cipőt vagy csizmát az nem baj?

Vagy maradjunk még a márkás cipőknél? Gondolok itt a DD. Step, Richter, Elefanten cipőkre.

A talpa még teljesen egyenes, nem alakult ki még a boltozat.

Két éves a lányom! Köszönöm!


2015. nov. 5. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiamnak Falcont veszünk mindig, nagyon szeretjük. TÉli csizmája is az, száras, bundás: [link]
2015. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam az Elephanten leszerepelt, az nem márka...


2,5 éves a fiam, és a Dechatlonban vettünk neki hótaposót. Egyrészt nem tudhatod biztosan, hogy idén télen nem lesz hó, másrészt szerintem ez vízállóbb, mint a sima csizma/bakancs.

Még kicsi, én nem a dizájnra megyek, hanem a praktikusságra. Ebben biztos nem fog megfázni a lába...


Még a D.D. Stepeket néztük, de azoknak szerintem vékony a talpa, nem a -10-20 fokra valók...


Most még átmeneti cipőben van, magasabb szárú, ez nem bundás, reggel vastagabb zoknit adok rá.

2015. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Megnézzük a Dechatlon csizmáit! Olyat szeretnék, ami kényelmes a lányomnak,és elég bundás is!

Tavaly télen még nem járt, és még babakocsiban volt, így ez lesz az első igazi csizmánk télre! :)

2015. nov. 5. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi tuti nike vagy adidast fogunk venni, nem több, mint egy gyógycipő!

Dechatlont néztem, de semmi jó nincsen!

H&M cipők gagyik, azonnal szétmennek!

24-től deichmanban, vagy 25-től nagyon szép és jó cipők vannak!

Nekünk most cupkace van, nagyon szép és nem csúnya csicsás lájkos strasszos viráGos.

Kislányom is 2 éves és 23-as lába van !:-)

2015. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer megnéztem a nike cipőket. Ha megdoblak vele, elájulsz, olyan kemény volt a talpa. Mi ezért nem is gondolkodtunk el rajta. 2 éves a mi fiunk is.
2015. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi vettünk neki, de jó volt!

Airmax cipők is a legjobbak, de persze nem télre.szerintem ha még várunk 2-3 hetet tuti nagyobb lesz a választék!

2015. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a 20 hós kisfiunknak vettünk egy béléses hótaposót, de akarok mellé váltónak valami béléses kis csizmát is venni. Én a deichmannban szoktam vásárolni. A nyáron néztem neki nike cipőt, de nekem is az volt vele a gondom, hogy nagyon kemény volt a talpa, egyáltalán nem hajlott.
2015. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bélelt gumicsizmát. A decathlonban jókat lehet összeállítani, kivehető béléssel.
2015. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Decatlon. Most döntöttem el hogy csak ott fogok gyerekcipot venni. Most vettünk neki egy bor magasszaru átmeneti bakancsot, nézegettem a teli cipőket. Nagyon jo kis bélelt hotaposok vannak 6000 ft korul. Ami lenyeg hogy meleg legyen, vízhatlan, es könnyű. A sportcipojer is ott vettük. Puhatalpu, bokajanal tartja. És az árakkal sincsenek elszállva, nem ugy mint a gyerekcipoboltok. ( 17 ezer Forint egy átmeneti cipő?? )
2015. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Superfit Gore tex nagyon jó.
2015. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!