Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Vagy semmit?...

Mit csináljak? Vagy semmit? Normális és megszokja? Már másfél hónapja fordul hasáról hátára a lányom, de sokszor nagyot koppan a feje, pedig 2 takaró és még szőnyeg is van alatta. Van hogy elsírja magát amikor koppan.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj "megtanítani" neki egy másik technikát az átfordulásra. Nálunk ugyanez volt, sokszor sajnos koppant a buksija, megijedt, és ő is sírt. Aztán "megmutattuk" neki, hogy ha a lábacskáival feltolja a popsiját egy kicsit, valamelyik oldalra el fog dőlni, és akkor nem a feje éri először a talajt. Többször csináltuk vele, és egy idő után saját magától úgy fordult át. (B)
2010. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi (Banyuci?)! Majd akkor próbálkozom! Jó olvasni a válaszaidat, mindig hasznos! :)

5,5 hónapos a lánykám.

2010. márc. 19. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, Banyuci vagyok. Hihi. :) Csak b@szogattak egyesek, hogy miért írok alá, ezért találtam ki a (B)-t. :)

Egyébként örülök, hogy így gondolod. :) Én kisfiam is 5 és fél hós múlt. 28-án lesz 6.

(B)

2010. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam! :)

A kislányom meg április 1-jén lesz 6 hónapos! :)

2010. márc. 19. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Én április 1-jén leszek 34 éves! :) (B)
2010. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hihi! Akkor együtt ünnepelhettek a kisfiaddal! :)
2010. márc. 19. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a könyöke behajlítva van hátra forduláskor, akkor se tudja beverni a fejét. Ezt is lehet gyakoroltatni vele. Hasra fekteted, te pedig mögötte gugolsz, úgy hogy behajltott könyökkel legyen. A fejét megemelve kicsit oldalra billented, így a feje előbb fordul, mint a feneke, de közel van a padlóhoz, így nem veri be. Ezzel a technikával tanította meg babámnak a fordulást a Dévényes tornász.
2010. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked is!!! Ki fogom próbálni!
2010. márc. 19. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mizujs? Hogy haladtok? (B)
2010. márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!