Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak "Babysitter" témában...

Vannak "Babysitter" témában tapasztaltak?

Figyelt kérdés
14 hónapos gyerkőcöm van, most már lenne igényem egy kicsit egyedül elmenni a fodrászhoz, kozmetikushoz, barátnőhöz, vagy csak ugy kiszellőztetni a fejem. Nyugodtan kövezzetek meg ezért :) Hetente 1 alkalomra gondoltam, illetve a leválást is segítené. Anyukám dolgozik, anyósomhoz nem vihetem és ezzel ki is merült a család. A múltkor láttam egy hirdetést és elgondolkodtam rajta. Ki hogyan keresett babysittert? Le lehet informálni? Rá mertétek bízni a gyereket? Otthon vigyázott nálatok a gyerekre? Egy kicsit félek, nem volt még senkivel sem rajtam kívül, illetve féltem egy idegentől. Remélem érthetően kérdeztem :)
2015. nov. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne:P
2015. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk óriási szerencsénk van! Összebarátkoztunk a szomszéd csajjal, a gyerekek is kedvelik. Aztán egyszercsak valahogy felmerült, hogy hosszú évek óta bébiszitterkedik, csak nem akarta mondani, hogy nehogy nyomulósnak tűnjön! Hát, nekünk így lett egy cuki bébiszitterünk.

Egyébként hirdetés alapján sosem fogadnék fel senkit. Mindenképp csak olyat, akit ismerős jó szívvel ajánl.

2015. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

2 gyerekünk van (a "nagy" 3 éves, a pici 13 hós), mindkettőre vigyáz bébiszitter 3-4 hónapos koruk óta.

Mi ismerősöknél, barátoknál kérdeztünk körbe és ők ajánlották azt a lányt, aki bevált.

Először csak elhívtam, hogy ismerkedjenek, akkor itt voltam én is, ez 4-5 alkalom volt, azért pénzt sem akart elfogadni. Közben fokozatosan vette át a dolgokat, etette, pelenkázta, öltöztette, stb. Utána elvitte fél órákra sétálni és végül ott tartunk most, hogy heti 2x2 órát van a gyerekekkel. Van, hogy itthon vannak csak, de el is viszi őket bárhová, ha kérem.

De van, hogy külön is hívjuk, mert olyan helyre megyünk, ahová őket nem akarjuk vinni, azt egy héttel hamarabb jelzem neki.

2015. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen az lenne a legjobb, ha ismerős lenne, de a környezetemben nincs ilyen. Mindenütt nyugdíjas legalább az egyik mama és ráérnek unokázni. Egy idegentől én is féltem a gyerkőcöt.
2015. nov. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!