Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves már próbálkozik...

Másfél éves már próbálkozik egyedül enni kanállal?

Figyelt kérdés
az én kisfiam nem akar..mondjuk katasztrófa mostanában az evés, nagyon válogat, sokszor el kell terelni a figyelmét könyvekkel, zenékkel..
2015. nov. 10. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ha kedve van :-)
2015. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hónapos a kisfiam, próbálkozik ugyan, de általában az a vége, hogy minden olyan lesz csak a szájába nem sok jut belőle... :D..

Adj neki is egy kanalat, hagyd hogy ő is belenyúljon vele az ételbe, hátha megpróbálja, csak előtte takard le tetőtől talpig őt is meg a környezetet is :D :D :D (tapasztalat...) .

2015. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen. És nem kell elterelni a figyelmét semmivel. Ezzel csak rossz szokásokat alakítasz ki nála. Azért katasztrófa az evés mert van lehetősége válogatni. Az én fiam 2x ment el az asztaltól éhesen. Azóta tudja hogy ez nem kívánságműsor.
2015. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, edd meg te is azt, amit utálsz.

Ha nem szereti, miért kell eröltetni?

2015. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!