Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 8-9 hónapos baba is...

Más 8-9 hónapos baba is egyfolytában nyöszörög?

Figyelt kérdés

Mert a miénk igen. Reggel nyöszörgéssel kezdünk, megetetem, aztán leteszem, nyöszörög megint. Amikor felveszem, mindig büfizik. Mindig ez van. A vacsora utáni elalvás is 1 óra, mert aludna, leragad a szeme, de nyöszörög. Felveszem, büfizik, visszateszem. 5 perc eltelik, megint nyöszörög, felveszem, büfizik. Minden este ez van. És napközben is, de van, amikor csak úgy nyöszörög, tehát a büfi tényezőt kizárom. A foga is lehet (alsó kettő már kijött), de csak nem egyfolytában?

Nem beteg vagy ilyesmi, inkább csak olyan kínlódásféle. Akinek ilyen a babája, az biztos érti, mit szeretnék mondani. Van egyáltalán ilyen baba??

(Persze ha foglakozok vele, akkor nem csinálja ezt, viszont nem azért nyöszörög, mert nem Vele fogalkozok). nyöszörgés összeségében olyan napi 3 órát tesz ki.

Bocs, ha hosszan fogalmaztam, de a férjemmel kíváncsiak vagyunk, hogy csak a mi babánk ilyen "kivételes" :D ??


2010. márc. 19. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem az elején volt ilyen a babám.Állandóan a büfi miatt nyöszörgött,de ő megnyugodott utána.

Nem lehet,hogy olyasmit kapott enni,amitől fájhat a hasa?

Amúgy nem vagytok egyedül,az én lányom is egész nap nyöszörög,semmi nem jó,már kapott távirányítót is,és apa összerakott neki egy telefont is,amin zenét hallgathat,és rághatja,dobálhatja,de minden csak 2 percig jó,és idegből dobja el a szoba másik végébe.


Azt mondják kompoznia kellene,de nem szeretném.

7 hós

2010. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja...és ma tök poénos volt,hogy kint az utcán felült a babakocsiba,és morgott az emberekre,mint valami megvadult kiskutyus.Széttette a két kezét,és vörös fejjel morgott tiszta erőből,mindenkire.Kis agresszív.Persze mindenki kinevette.Szóval ha nem nyűszít,akkor morog.
2010. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A miénk is ezt csinálja.Sokat nyöszizik és most egy hónapja még alvás közben is, amire azt hittük, hogy azért csinálja, mert kiesik a szájából a cumi és azt hiányolja, de már akkor is sokat nyüszörög, ha bent van a cumija:-S

A párommal éjjel alig alszunk, sokszor fel kell kelni így is, itatjuk, néha cumit visszarakjuk, megnézem nem fázhat e, nincs e melege, nincs e tele a pelus, de legtöbbször semmi baja.Szóval szerintem a fogacskája miatt van, és igenis lehet egyfolytában amiatt.Azaz nagyon ritka, amikor épp nem fájhat neki, mert akkor meg egy mosolygós kis angyal.De mostanában leginkább nem ez a jellemző.Még egy foga sincs kint, de már négy hós kora óta nagyon sokat szenvedett (meg mi is) a fogacskák miatt.Most lesz nyolc hós a napokban.Megnyugtattak, hogy van olyan baba, akinek ccsak 16 hónaposan nől ki az első foga:-S....remélem nálunk azért nem ez lesz!

Sokszor morog a mi kicsink is.Mint egy morgós macika.....szoktam is neki mondani.Tényleg elég sokat morog, de szerintem tutira a fogfájás miatt van.Csak gondolj bele, hogy ha mondjuk neked fáj a fogad (gondolom már előfordult), milyen rosszul viselted és mennyire rossz lehet ez az érzés, ha nem is tudja elmondani, meg ugye nincs is rá igazából hatásos gyógymód.Mi már próbáltunk mindent, amit csak ajánlottak, de nem vált be sem a chamomilla, sem a dentinox, sem az ecsetelő.rágókázik egész nap, rág mindent amit és és ömlik a nyálacskája.:-)

Kitartást Nektek is!:-)Biztos hamarosan már jobb lesz.....remélem!:-)

2010. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem sírós baba, amikor nem nyekereg, akkor ő is mosolygós babó :)

Szépen sorban kibújhatnának már azok a fogacskák !!! :)

/Meg persze irtó türelmesek vagyunk vele, de jó kis próba :DDD /

2010. márc. 19. 21:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy ilyen időszak, a fogak miatt ill a szeparáció szorongás miatt. Az enyém 8,5 hós, nemrég volt pár hét, totál kikészültem, megijedtem, hogy most már ez lesz? Semmi nem volt jó neki, nyűgösködött egész nap, nem aludt, sírt a fáradtságtól, éjszaka sem aludt a kiságyban, mellettem aludt, a babakocsiban nem maradt meg, nem tudtunk vele sétálni egyáltalán, stb, stb. Aztán egyszercsak elmúlt, most alszik éjjel-nappal, sétálunk nagyokat, nem nyöszörög, annyi maradt, hogy nem marad el magában, meg sokat felkéreckedik ölbe, de legalább nem sír és jókedvű.
2010. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ha van még itt valaki!

Rájöttünk, hogy miért is volt a nyöszörgés, ami most, 3 évesen is tart....

Ki kinőttétek?

2012. júl. 23. 09:49
 7/14 anonim válasza:
Az én babám is folyton nyöszörög. Nem tudom miért. Végülis mi volt az ok nálatok?
2012. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Engem is érdekelne a nyöszörgés oka!
2012. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most léptem csak be! Idegrendszeri éretlenség az ok, a szülés körülményeinek következtében!

2012. okt. 7. 00:41
 10/14 anonim válasza:
Ez mégis mit takar? Írnál róla bővebben? Nálunk egyébként abbamaradt teljesen. Illetve ha nyöszörög akkor tudom, hogy valami baja van.
2013. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!