Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos tapszeres babam...

3 honapos tapszeres babam eddig 1x2x kelt fel enni ejszaka, de 2 napja felebred 3 orankent. Miert?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos körül szokott lenni növekedési ugrás. Lehet,hogy már kevés neki az adag.
2015. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem növekedési ugrás lehet nálatok. Napközben próbáld meg hogy picit több tapszert adsz neki ha elfogadja. Nálunk is volt ilyen, én ilyenkor több tapszert kevertem be mint az eddigi szokásos adagja. Van amikor megette olt hogy meghagyta. De utána mindig beállt a nagyobb mennyiségre.
2015. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nem tudom hogy azert kel fel mert ehes vagy mas lehet a baj, mert csak 60-70mlket evett ejszaka 3 orankent, de ha meg nem adtam neki akkor sirt es nem aludt vissza.
2015. nov. 14. 11:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem is az ehseg miatt kel fel es sir? Mert csak 60mlket eszik
2015. nov. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!