Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba aluszékony mostaná...

Minden baba aluszékony mostanában vagy lehet valami gond?

Figyelt kérdés
2 hónapos múlt a kismanóm hétfőn és eddig csodaszámba ment ha napközben tudott 2 órát összesen aludni.A 7 órás fürdetés után is 23.00óra volt mire elaludt.Ma meg aludt 9 óráig (a 6órás kelés helyett) aztán kajcsi után visszaaludt még 1 órát.Délután 14.00-17.00ig, most meg megint alszik 7óta.20ml-l eszik kevesebbet mint szokott.Vagy csak Beállt 3 órára az evés idő és így nyugodtabb?Eddig volt hogy 2 órán belül 3*-r kért 20-30miliket enni.
2010. márc. 19. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most normális alvás az ő korában.Az nem volt jó,hogy csak 2 órát aludt napközben,aztán 11kor aludt,és 6kor kelt.Nekem ilyet még a 7 hósom se csinál,pedig ő már többet fent van.Többször igényli ő még az alvást.
2010. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hétfőn írtam ki egy kérdést akkor még az volt a bajom, hogy szinte semmit nem aludt napközben.Tudom, tudom.

Csak megijedtem, nem szokta ezt csinálni.

2010. márc. 19. 21:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Akkor úgymond a 2 hónapja alatt mostanra fáradt ki és kezdi behozni.Akkor jó.Próbálok megnyugodni.Most evett, és megint alszik.Pedig ilyenkor még mindig "beszélgetünk" .Úgy megszoktam már, hogy amikor Apuci nincs itthol, van kivel tárgyalni.
2010. márc. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!