Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hotelbe költözni babával? Aki...

Hotelbe költözni babával? Aki élt így több ideig, mi volt a tapasztalata? Érdemes a bababarát hotel?

Figyelt kérdés

A kislányommal hétfőtől hotelba megyünk, viszont nem tudom, hogy érdemes-e a bababarát szálloda, vagy nem.

December közepéig biztosan ott leszünk, így fontos az, hogy elégedett legyek a hellyel.

A pici 10 hetes, így érdekelne, hogy mennyire "jobb" a bababarát hotel, mint egy "sima" szálloda.


2015. nov. 14. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nezd meg a bababarat szalloda es egy sima szalloda kinalatat. Ami van, az minden benne van az ajanlatban, nincsenek "plusz" fel nem tüntetett dolgok. A recepcios pedig, akar telefonon ha elöre rakerdezel, egeszen pontosan elmondja a kinalatot, vagy amit kerdezel.

Pl. nem bababaratban nagy az eselye, h nincs kisagy a babanak, akkor neked kell utazokisagyat magaddal vinned, agynemüket is. Bababaratban alt. van jatszoszoba (simaban gyakrabban nincs, mint van), es lehetseges, h lepcsök helyett itt-ott emelkedök vannak.

2015. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát én bababarátot választanék, aki oda megy pihenni az tisztában van azzal hogy ott lehet kisgyerek, és nem zavarja annyira ha a szomszéd szobában végig üvölti az éjszakát az újszülött, míg más esetben komoly összezördülések is lehetnek ebből.
2015. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de minek költöztök egy szállodába ? Ilyen hosszu időre ? Nyaralni akartok 2 hétig ott vagy lakni ?
2015. nov. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
S.zaros albérlet már nem is jó,mi?? :-D
2015. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pici apukájával úgy néz ki, szétmentünk, ebben a házban én nem fogok tovább lakni a lányommal. Az én lakásomat pedig még felújítják, nem szeretnék megköltözni egy olyan lakásba, ahol egész nap munkások vannak és dolgoznak. Azt mondták, hogyha minden jól halad, december közepére-Karácsonyra már kész lesz a lakás, de addig is kell valahol laknunk, nem mehetek vele a híd alá.
2015. nov. 15. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!