Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Anyukák, válaszolnátok...

SOS! Anyukák, válaszolnátok néhány fontos kérdésemre?

Figyelt kérdés

Januárban fogok szülni, első baba így még tapasztalatlan vagyok.

Hanyas sapka kell újszülött babànak? Megkötős legyen vagy sem?

Hanyas kisharisnyát vegyek neki?


Minden ilyesmi érdekel. Köszönöm, ha válaszoltok!


2015. nov. 16. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel januári, meleg sapi kell, szerintem 2 db elég, így ha az egyik mosásban van, akkor a másikat használhatod. A legkisebb harisnyát vedd, általában 0-1 évesre van a számozása. A kezdő 56-os ruhából nem kell sok, gyorsan kinövi, és már jöhet is a 62-es. Body, rugi, kis könnyen feladható kardigán kell leginkább. Meleg overál. Én vettem cuki kis design nadrágokat, de nem igen adtam rá. Sokkal egyszerűbb a rugit ráadni, és amíg a köldök csonk megvan, nem is érdemes nadrágot, hogy ne dörzsölje ki. Olyan 68 mérettől lehet igazán "öltöztetni". Addig olyan kis törékeny, én nem szívesen gyömöszöltem rá a nadrágokat, nehezen feladható dolgokat.
2015. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Addig olyan kis törékeny, én nem szívesen gyömöszöltem rá a nadrágokat, nehezen feladható dolgokat."


Én így voltam a harisnyával is, az első időkben az is nyomta volna a köldökcsonkját, így nem kapott.

(egyébként 0-6 hó; 6-12 hó a számozás a harisnyánál a legtöbb helyen)


Januárra megkötős, kötött, polár belsejű sapkát javaslok (a picim most is olyat hord).

Méret: legtöbb helyen ugyanúgy számozzák, mint a ruhákat (56, 62..).

2015. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A brendonban lehet risnyát kapni ugy, mint a ruhákat, hogy 56, 62, stb. Mondjuk az 56os harisnya még feljön az egy éves fiamra :D
2015. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!