Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsitörlőt használtok pisi/ka...

Popsitörlőt használtok pisi/kaki után is?

Figyelt kérdés

Gyerekorvosunk mondta, hogy ő inkább a langyos vizes lemosást javasolja, de nekem valahogy nem akar beválni.

Csapnál lemosás nehézkes, nagyon kicsi a fürdőnk. Langyos vizet mindig elfelejtek vinni, a hideg víz pedig nem tetszik a babámnak.


2015. nov. 16. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Kakinál használok popsitörlőt. Pisinél csak ha szükségesnek látom.
2015. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Én vizes vattával törlöm ,ha hideg akkor hideg ,nem zavarja a fiamat.De van hogy a popsitörlőt (mert kaptunk sokat amúgy) viszem az orvoshoz meg ha megyünk olyan helyre.
2015. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Mindig popsitörlőt, nekem a vizes nem vált be, főleg mióta hozzátáplálunk.
2015. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Mindig popsitörlőt, sensitiv, alkohol, és illatanyag mentest használok.
2015. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, megy ám a lepontozás!


Átfolyós vízmelegítőnk van, így a csap alá vágás nem opció (nem állandó a meleg víz hőmérséklete). Hideg vízzel én se mosnám alul magam, miért kínoznám akkor a gyereket vele?

Kádfürdő elég "luxus" lenne napi 5-6 alkalommal (főleg hogy utál fürdeni). A vatta szétmállik.


A jól megválasztott, szép összetevőjű popsitörlő nem az ördögtől való.

2015. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell lepontozni, mindenki máshogy csinálja és pont erre voltam kíváncsi, hogy ki hogyan...

Köszi a válaszokat, a vattát kipróbálom, ha nem tetszik a kisasszonynak marad a popsitörlő.

2015. nov. 16. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen használunk pisi és kaki után is.
2015. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

És aki popsitörlőt használ, azt miért kell lepontozni? Mi a baj a popsitörlővel? Mi lesz a következő? Lepontozzuk, aki szereti a tökfőzeléket? Le a tökzabálókkal! Undorítóak!


Áhh, mindegy is.

2015. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 gyermekünk van. Nekünk az vált be, ha kakilásnál előbb letörlöm a pelenka tiszta részével, majd a többit pedig lemosom. Azóta csináltuk mindegyik gyereknél miután begyógyult a köldökük. Persze néha kihívás, amikor annyi felfedezni való van a csap körül. De nekünk ez vált be. Utazáskor vagy ha nem otthon vagyunk természetesen a popsitörlővel oldom meg. Mi felnőttként is lezuhanyzunk alulról nagy dolog után.
2015. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy időben babaolajos vattával töröltem a popsiját, anyukám mondta, hogy anno így csinálta, én meg kipróbáltam, és tök jól bejött :) Árban is jobban bejött a dolog, de aztán győzött a lustaság, a törlőkendőt egyszerűbb kikapni a tasakból, mint vattát olajozgatni, úgyhogy egy idő után visszatértem arra.

A csap alatt lemosás is tök jó, ha az embernek van hozzá elég helye. Nálunk ez nem megoldható, a fürdőben icipici mosdókagyló van, olyan mini csappal, hogy néha még a kézmosásnál is kifröcsög a víz (utálom is, de nem a miénk a lakás, nem fogom kicserélni, fél év múlva úgyis költözünk sajátba), a konyhában meg azért inkább mégsem mosnék kakis feneket a tiszta edények mellett.

2015. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!