Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről az etetősz...

Mit gondoltok erről az etetőszékről? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 18. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Attol fugg mekkora babanak lesz. Ha picinek nem a legpraktikusabb.

Mekkora gyereknek szeretnéd. Ha mar nagyobbnak akkor jo :)

2015. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyesmi volt, de panelban. Szerettük, de nem panelba való a nagy helyigénye miatt.

Kis helyre csak ikeás antilopot.

2015. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. 1 hete kérdezte valaki ugyanezt a széket ha jól látom. Bemásolom a linket olvasd el akkor miket írtak rá. Nem túl jókat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__etelek..

2015. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, sokat segítettél!
2015. nov. 18. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, elolvastam a belinkeltről a kommenteket. Nem tudom, hogy mindegyik kommentelőnek volt-e vajon ilyen etetőszéke??? Nekem hasonló van, volt Turagoo márkájú:


[link]


Nekem már két gyereket kiszolgált és a harmadikat is ki fogja, nem kis darab gyerekeim vannak, babának sem voltak azok. Szóval ennyi negatívumot nem tdok mondani róla. Nem szakadt el, nem repedt meg. A tisztítása kicsit valóban macerás..., de ennyi. Én utólag talán csak azért nem vettem volna meg ezt, mert az 53nm-es panelban baromi nagy helyet foglalt el.


Most komolyan minek kiadni egy etetőszékért több tízezret? Stokke esetében meg ki a fene tudja mennyit? Nekem két éves korban nem Stokk-on ült a gyerek, hanem már rendesen az asztalnál, legalábbis a második gyerekünk. Szóval én értelmetlennek látom...

Ha neked ez tetszik, akkor Turagoo-t javaslom. Én annak idején akciósan Brendonban valami 11-12 ezerért vettem. (Három éve)

2015. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyenunk van es a celnak tokeletesen megfelel.

Az elso babanknak vettunk egy allithato hattamlas, allithato magassagu, mindenfele extraval ellatott etetoszeket, de egyaltalan nem hasznaltuk ki ezeket a funkciokat.A tisztitasa is maceras volt, a huzat alulrol be is peneszedett a sok szivacs miatt ami nem tudott rendesen kiszaradni mosas es hasznalat kozott.Teny hogy mas baja nem volt, de mi elajandekoztuk.

Masodszorra mindenkepp valami nagyon egyszerut akartam venni, a fa vagy sima muanyag etetoszeken gondolkodtam, de picibabanak kenyelmetlennek tunt.Amit linkeltel szerintem 2 eves korig tokeletesen ellatja a feladatat, kesobb egyebkent is szekmagasitot szeretnek majd hasznalni.

2015. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!