Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kapta meg a babám a 2...

Ma kapta meg a babám a 2 hónapos kori oltását. Lázas lett. Nem baj ha ilyenkor nem eszik?

Figyelt kérdés
38 fok lett a hője, kapott kúpot. Viszont fél 6 körül evett utoljára, azóta 1x kelt fel és nem kérte a cicit! Nem lesz baj ha sokat alszik evés nélkül lázasan? Folyadékot nem kellene pótolni ilyenkor?
2015. nov. 18. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

3 órája evett, hány óránként eteted ha a 3 óra már sok neked? :)

a kúpban nyugtató is van, lázas is, szóval most egyébként is leszedáltad, nem baj ha kimarad pár óra evés nélkül, egyébként is vannak 2 hónaposak akik átalusszák az éjszakát ;) jól kipiheni magát, 38 meg inkább magas hőemelkedés, emiatt nem kell aggódnod, akkor lenne baj ha 39 fok fölötti lenne a láza, na meg hányna :)

de lehet 1 óra múlva felkel enni, akkor meg ki se maradt egy etetés se...

2015. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nappal 3 óránként eszik egész késő estig, éjszaka 4 óránként kel. Most nem is az bajom, hogy nem eszik. Csak, hogy làzas és nem kell ilyenkor folyadékpótlás? Mivel csak szopik így juthatna hozzá.

De ha ez nem vészes nem aggódom annyira! :)

Elvileg reggelre rendbe jöhet?

2015. nov. 18. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:

még holnap is belázasodhat, de tényleg ne aggódj :)

most kapott egy betegséget, az ellen dolgozik a szervezete ami jó, mert nem fogja elkapni ;)

a szervezetének alvásra van most szüksége, nem kell 5 percenként itatni, akkor se szárad ki ha hajnalban fog legközelebb enni :)

nyugi!!!

2015. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

22- kor felkelt és evett!:) lement a láza is de figyelgetem hátha felmegy újra!

Köszönöm a megnyugtató válaszod!:)

Sajnos én ilyen aggódós tipus vagyok! Ha a nyuszink beteg vele is rohanok az orvoshoz!:) és ha az egyszem gyerekem van carul... Attól kész vagyok...

2015. nov. 18. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!