Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba milyen kekszeke...

6 hónapos baba milyen kekszeket ehet? Hol tudok venni neki "babanasikat"?

Figyelt kérdés

Unokaöcsém mikuláscsomagjába szeretnék venni valamiket, de fogalmam sincs, hogy hol keressem. Nagyobb áruházakban vagy inkább drogériákban? Tudtok mondani konkrét neveket, hogy mit kérdezzek meg az eladóktól?

Pont mikuláskor tölti a 6 hónapot. Narancsot vagy mandarint is kaphat? Egyelőre még csak anyatejet eszik, de 6 hónapos korától már mást is fog.

Köszi a válaszokat!

22/f


2015. nov. 19. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
én nagy tescoba veszem, milupa babakeksz, egy oroszlán van az elején, babakajáknál megtalálod, gyümölcs helyett tegyél bele inkább bébikaját gyümölcsöset, a szám ami rá van írva az üvegre, azt jelzi hány hónapos kortól adható :), vannak tejpépek is ízesítettek, azt is ott fogod megtalálni ahol a kekszet, ott is a szám ami rá van írva a azt jelzi mikortól adható, inkább ilyeneket tegyél bele :)
2015. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmilyeneket, narancsot, mandarint se.


Vegyel neki mondjuk almas bebietelt, ami 6 honapos kortol adhato.


De a legjobb szerintem ha semmi ilyesmit nem veszel, mert nem tudod hogy a szulok hogy gondolkodnak.

2015. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Előregyártott bébiételt tuti, hogy nem fog neki adni a nővérem, mert van nagy kertjük, egész nyáron fagyasztgatta le neki a zöldségeket, gyümölcsöket. Meg most is sok körte van. :)


Nyilván nem a világot akarom megváltan a csomaggal, csak valami jelképes dolgot adni. :)

2015. nov. 19. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább rágókát tegyél bele, babazoknit, babakönyvet.


Vannak speciális babakekszek, mint ahogy előttem írták. Gyümölcsből neki ha anyatejes hat hónaposan az almán kívül nem sok minden mehet.


Esetleg üveges bébigyümölcsből olyan gyümölcsöt, amik itthon nem teremnek. Van pl. mangós, banános bébiétel is, bár arra nem emlékszem mi mennyi idős kortól való.


Vannak babapudingok, de azt hiszem azok is inkább 8 hónapos kortól.


Én a Rossmann/Dm választékát szeretem a legjobban, de bármelyik nagyobb ABC-ben körbe tudsz nézni.

2015. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

6honapos kortol kaphatja a milupa safari kekszet, de vannak a hippnek is olyanok amiket mar kaphat ekkortól. Ezek kisebb kiszerelesuek, talan jobban beleférnek a csomagba. En a brendonban lattam, de biztos van mashol is.


Ha pedig gyumilcsot szeretnel akkor sztem vegyél egy avokádót es egy banánt. Kisfiam szerette 6honaposan ha a kettőt együtt kapta

2015. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rágókája nagyon sok van, meg harisnyája-zoknija is, egy könyvet pedig vettem már neki, amellé szeretnék még valami nasit, hogy egy picit mikuláscsomag-jellegűbb legyen a dolog. :)

De akkor lehet, hogy belerakok egyszerűen egy csokimikulást, aztán majd az anyja vagy apja megeszi helyette. :)

2015. nov. 19. 08:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú, az avokádó-banán jó ötlet, köszi! :)
2015. nov. 19. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mikulaskor lesz 6 honapos a kisfiam, en csokimikulast vettem neki, es majd en megeszem :)

Meg egy cumit.

2015. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végülis ha az anyukája még szoptat és megeszi a csokimikulást, akkor közvetve ugyan de megkapta a z unokaöcsi.


Szerintem kedves ötlet a neki való dolgok mellé egy pici mikulás!

2015. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hehe, erre nem is gondoltam, hogy közvetve végül is ő is megeszi. :)

Köszi mindenkinek a választ! :)

2015. nov. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!