Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónap körüli babátok mennyit...

9 hónap körüli babátok mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Enyém délelőtt egy órácskát, ebed után dél-1 körül megint egy órácskát, aztán este 6-kor már hisztizik, hogy aludna, nem is tudom tovább ebren tartani. Éjszaka többször kel, de visszaalszik hamar cicivel vagy anélkül, reggel fél 7 körül kel. Nem túl aluszékony?
2015. nov. 19. 09:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Leginkább ezt az este 6-os fekvést nem értem...más baba jóval tovább húzza :) de óraműpontos a rutinja, sikít, ha nem fektetem le. Két napig alakult már úgy h később fekszünk, később kelünk, örültem is neki, de észrevette magát, és visszaállt...
2015. nov. 19. 09:38
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam ebben a korban 2x2 órát aludt nappal, este 7 körül feküdt le és ébredés nélkül aludt reggel 7-ig.
2015. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 szundija volt,ebéd-uzsonna között 3 óra
2015. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9hónapossan este 11körül aludt el,7kór kelt ,evett és aludt tovább kb 10-11ig. Délután meg 2körül aludt el, 1-másfél órát aludt.

Picivolt is jó alvó volt,meg most is. Most vasárnap lessz 1éves.

2015. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most 10 hónapos, de ugyan ez volt egy hónapja is, délelőtt alszik kb. 1 max 1,5 órát, délután fél-1 órát, de van hogy ez kimarad, na akkor nagyon nyűgös az este. Egyébként 8 körül alszik el és reggel 5-6ig alszik, sokszor kelünk mi is mert jön a foga. Szerintem nem túl aluszékony, tudja ő, hogy mire van szüksége. Az én kisfiam nem egy nagy alvó, de szépen fejlődik, nem nyűgös, jókedvű vidám baba. Hagyd aludni, ha akar, folyamatosan fejlődik a kis idegrendszere és akkor majd szépen pár hónap múlva beáll neki a napirendje, amikor már bírja este 7-8ig és csak egyszer alszik napközben. (én is ezt várom már :) ).
2015. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!