Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba nehezen kakal. Mivel...

Baba nehezen kakal. Mivel tudnek segiteni?

Figyelt kérdés
Csak akkor kakal ha felultetem az olembe, akkor is sir es erolkodik tobb mint egy oran at. Adok neki vizet, kamilla teat komyenteat probaltam de semmi. 3 hos tapszeres baba
2015. nov. 19. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a víz mondjuk segített, de ha nem jött ki, én nem hagytam fél óránál tovább sírni, megszélcsöveztem.

4 hónaposan ilyenkor már lehet majd adni gyümölcsleveket, a nagyfiamnál is akkor kezdtük, és megoldotta a gondot.

2015. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megszelcsoveztem igy kijott, de nem ertem miert szenved vele ennyit szegeny, mert kremes allagu, vagy folyekony :(
2015. nov. 19. 15:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy adod a kamilla teát? 1-1,5 dl vízbe kell a teát beáztatni (de nem túl sötétre) és 1 jó nagy púpos teáskanál cukor kell bele. A cukor "elrohad" a bélben és az segít a kakilásban.

Fiam és lányom is 1-2 hétig csak így tudott kakilni.

2015. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Cukrot nem teszek bele mert azt mondta az orvos hogy az nem tesz jot
2015. nov. 19. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is orvos mondta! 2 is (költözés miatt 2 volt a 2 gyereknél), és kell a cukor, ez a lényeg! A kamillatea magában lfszt sem ér! :) Guglizd ki! :)

3/4 voltam

"Hőmérőzés, szélcső, cukros kamilla tea és a glicerin kúp. "

" Erősen cukrozott kamillatea"

2015. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, kiprobalom, koszonom :)
2015. nov. 19. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a kamillatea segített. A tápszerébe is keverheted, felesben a vízzel. Plusz még az is segíthet, ha hígabbra csinálod a tápszerét. Nekünk ezek váltak be. Csak annyi, hogy a kamillát nem ajánlott 1-2 hétnél tovább alkalmazni. De annyi idő alatt biztos rendbe jön :)
2015. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen probléma volt, amire megtaláltuk a neki megfelelő tápszert addig a szélcső segített. Lehet egy tápszerváltás segítene nektek is a gondon, kérdezd meg a gyerekorvost. És a hozzátáplálás is sokat segít majd, de ott is ugye majd figyelni kell, mert lehet lesz olyan zöldség vagy gyümölcs ami megfogja neki. Mi kb. 4-5 hétig használtuk a szélcsövet, amióta megvan a megfelelő tápszer nem kellett egyszer sem. Ilyesmi idős volt mint a te babád mikor hasonló problémánk volt. Nekünk az 5. fajta tápszer vált be.
2015. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kint elunk Angliaba,de az ugymond leggyengebb es legkonnyebb tapszert kapja, ezt ajanlja minden orvos a pici babaknak. Remelem idovel jobb lesz
2015. nov. 19. 19:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ejjel surun felkel emiatt, mert nem tud kakalni csak ha felultetem, de utana meg nem tud visszaaludni
2015. nov. 19. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!