Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ebred megint ketszer...

Miert ebred megint ketszer ejszaka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy het mulva lesz 4 honapos a kisfiam. Mar masfel honapja egesz jol aludt 22-tol 4-ig (utana 8-ig), de egy hete elkezdett elkezdett egyre korabban ebredni. Most mar 2:15 korul ebred, es utana 5:45-kor.


A foginye szep, vilagos rozsaszin. Nem fogzik.


Ehesnek tunik, ugyanakkor sokat pukizik is ilyenkor. RRendesen bofiztetem, kap masszazst, zsalyaolajat, Espumisant is. Nem eszek puffaszto eteleket. (De probaltam Espumisan nelkul is, hatha pont az abaja, hogy egy nagy buborek jobban nyomja a hasat, de hasztalan.) Nem tudom, hogy a puki ebreszti-e fel.


Lanyok, mi a bubanatos francot csinaljak?

Koszi a tanacsokat!


2015. nov. 20. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, de szerencséd van, hogy másfél hónapig ilyen sokat aludt egyhuzamban :)

Simán lehet növekedési ugrása, ilyenkor gyakrabban kell szoptatni őket.

Mi a búbánatos francot csinálj?

Viseld türelemmel, kelj fel, szoptasd meg és várd, hogy teljenek a hónapok :))

2015. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felkeltheti a puki de ha nem éhes akkor vissza is alszik. Az enyém nem éhes éjszaka de nem egyszer felkel hol pukiért hol cumiért.. többször gondoltam rá hogy éhes, felvettem, puki és már a karomban vissza is aludt.

Neki is volt mikor hajnal 3-kor kelt enni aztán már csak 7 körül majd valahogy visszaállt az éjjeli 2 evésre, hajnal 1 körül meg 4 körül és utána 7-8 körül. Nem tartott sokáig amúgy.

Hogy mit csinálj.. éhen csak nem maradhat.

2015. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi Lanyok! :)

Hat kiderult, hogy a kaki piszkalta. De ez egy agyrem: 2-tol 10-ig sirt meg pukizott, es 11-kor kakilt.

Egeszen eddig akartam neki kistesot... :/

2015. nov. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!