Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy egy baba...

Van olyan hogy egy baba annyira megtanulja hogy az ágy az alvás helye hogy akkor is elalszik ott ha nem álmos igazán?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Haha. Nem hülye, csak kicsi.
2015. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém előre hátra ringatja magát négykézláb, és vagy hasra vágja magát azonnal, ha úgy teszem be az ágyába, hogy "alvás!". Ha nem tud elaludni, akkor egy ideig csendben matat ülve a sarokban, aztán eldönti, hogy mégsem tudna aludni, akkor kiabál és kiveszem.

Sokszor próbálkozok ezzel, mert állítanám át az ebéd utáni alvásra, de vagy előtte vagy később jön csak össze.

Az éjszakai kiságybatételnél viszont nincs kivétel, akkor bealtatja magát akkor is, ha még nem álmos annyira.

2015. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém még pici. Ha nem álmos 10 percet elnézelődik aztán sír. Ha 15 perce nem hallottam semmit akkor bealudt.


Miért is aludna ha nem álmos? Fordítva inkább működik, hogy álmos de a világ érdekesebb az alvásnál. (Mondjuk nem pár hetes korban)

2015. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
velünk is ilyesmi van mint a második válaszolóval. csak még kisebb a babánk. de nappal ha nem álmos négykézlábba vágja magát és hiába tettem be az ágyába. éjjel viszont akkor is elalszik ha nem olyan fáradt. de szerintem pl meg kéne várni amíg rendesen kifárad
2015. nov. 21. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!