Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor hagyta először...

Ki mikor hagyta először éjszakára apával a babát? Hogy bírták otthon és Te hogy viselted?

Figyelt kérdés

Alapvetően kiveszi a barátom a részét a fiúnk körüli dolgokban, szóval nem az van, hogy egész nap én vagyok vele, ő meg este gőgicsél neki fél órát és viszlát.

Bármit megcsinál körülötte, az esti fürdetés-etetés-altatás hármas az övé, mindig ő csinálja.

Most a születésnapomra a 3 legjobb barátnőmtől egy wellnesshétvégét kaptam, velük mennék, a fiúnk maradna itthon apával. Ez péntektől vasárnapig lenne, vasárnap este már itthon is lennék.

Olyan már volt, hogy egész nap apával volt, vagy hogy este elmentem és hajnalban jöttem haza, akkor nem volt semmi baj, maximum én voltam kicsit fáradt másnap... :)

De olyan még nem, hogy több napot lettem volna távol.


Várom azért, csak hát na, első baba...

Ti hogy viseltétek?

Minden rendben ment?

Jól tudtátok magatok érezni, vagy fél óránként telefonáltatok haza?


11 hetes a baba.


2015. nov. 24. 17:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
3,5 éves a lányunk, még soha nem hagytam másra éjszakára. Az apja is csak néhányszor aludt máshol, ha több napra elutazott munkaügyben. Szórakozás miatt ő sem.
2015. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Én biztos nem lennék nyugodt!
2015. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%
2 éves a lányom, egyszer hagytam egyedül apával kb éjfélig, mert osztálytalálkozóra mentem. 11 hetest nem hagynék magára 3 napra.
2015. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Off, mert még csak most várom az első babánkat, de nagyon pici még a baba, mikor mennétek a wellnesshétvégére? Az apja ugyanolyan szülője, mint te, és ha nem szoptatod, akkor ugyanúgy el tudja látni, de én nem tudnék elmenni egy egész hétvégére úgy, hogy élvezni is tudjam, tuti, hogy folyton telefonálgatnék, vagy amikor nem, azon járna az eszem, hogy mit csinál épp, és nem azért, mert nem bízom meg a férjemben.
2015. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi időst biztos nem hagynék otthon még az apjára sem. Pláne, ha szoptatod (ez nem nem derült ki), de ha nem, akkor sem. És annak sem örültem volna, ha a férjem hagyott volna ott engem egy ennyi időssel egész hétvégére. A barátnőidet sem értem, hogy jutott egyáltalán ilyen eszükbe? Hány évesek vagytok, 16?

De hogy a kérdésedre válaszoljak: eddig egyszer fordult elő olyan, hogy több napra elutaztam a barátnőimmel, a fiunk akkor olyan 15-16 hónapos volt. Azóta már van még egy gyerekünk, mindkettő ovis, olyan elő szokott fordulni, hogy valamelyik mamánál alszanak, és akkor a hétvége mienk a férjemmel, de külön nem mentem azóta több napra. Ennek valószínűleg az az oka, hogy azóta minden barátnőmnek gyereke született, nincs igényünk a több napos csajbulikra.

2015. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

8 hónapos volt a nővérem leánybúcsújára mentem.

Otthon minden rendben volt, én is teljesen nyugodt voltam, nagyon jól éreztem magam.

Egy egész hétvégére nem mentem volna el, 11 hetes baba mellől főleg nem.

2015. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
3,5 éves a fiunk, nem volt még ilyen. Nem azért mert nem bízom a férjemben, egyszerűen csak ha szabadidőnk van, azt együtt töltjük és a nagyszülőkkel van a gyerek ilyenkor. 11 hetest én azért még nem hagynék otthon napokra.
2015. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Ekkora babát nem hagynék otthon egy egész hétvégére, még apával sem. Pedig a férjem mindent megcsinál a baba körül, simán el tudja látni, nem emiatt aggódnék, egyszerűen nem bírnám. Még most se, 4,5 hónapos. Mondjuk én nem is tehetném, mert az enyém szopik, de ha tápszeres lenne se, nekem nagyon hiányozna. Szerintem ilyen kicsivel ezt nem sokan csinálják meg.
2015. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

Mi van most a gyakorin?

Az egyik a 1,5 hónapost a "mamánál" éjszakáztatja, a szilvesztert is így tervezi.

A másik a 2,5 hetes mellől menne piálni a szülinapja alkalmából.


Még a mostani kérdező a "legnormálisabb", ő kibírta a gyerek 11 hetes koráig hogy lelépjen. Ja, nem. Már volt bulizni hajnalig is.


Erre tényleg csak azt lehet mondani: minek az ilyennek gyerek?


---

Elvan a gyerek az apjával is, ugyanolyan értékű szülője ő is, de én nem lennék meg a gyerek nélkül 3 napra, ha szórakozásról van szó.

3 hónapos.

2015. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
7,5 hónapos volt. Ekkor mentem vissza dolgozni, férjem eljött gyedre és nekem többször pár napos továbbképzésre kellett mennem Budapestre. Nem volt semmi gond, abszolút jól viselte a fiam, persze hiányzott nagyon, de nem idegeskedtem, tudtam, hogy jó kezekben van, persze minden nap többször telefonáltam haza, és nagyon vártam, hogy vége legye minden turnusnak, nagy volt mindig a meglepődés és az öröm a kisfiunk arcán. De ilyen pici korában még nem mentem volna el ilyen hosszú időre. 1 éves korában hagytuk először nagyszülőkre, akkor mentünk férjemmel kettesben wellnesselni. Előbb nem mentünk volna. Egy alig három hónapos baba még nagyon pici. Én azt sem értem, hogy korábban hogyan hagyhattad otthon éjszakára.
2015. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!