Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is idegesit ha megfogj...

Titeket is idegesit ha megfogja valaki a babatokat? Meg ha az nagyszulo is? Egyszeruen nem ertem miert de engem nagyon zavar es nem szivesen adom oda. Meg csak par napos.

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart. Mondjuk ennyi idősen még kevés ember fogta meg, de nem idegesített, inkább örömmel néztem őket, látni a nagyszülők boldog arcát az unokát fogva, szerintem hihetetlen élmény.
2015. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart. Pár napos babát max az "fogdoshat", akit beengedek a lakásba, ezek pedig csak a nagyszülők és a testvéreink voltak.
2015. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Megmondom őszintén én sem szerettem, mikor pár naposan megfogdosták. Utána már nem zavart mikor már pár hónapos volt.
2015. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavart. Pár naposan rajtunk kívül csak a nagyszülei fogták meg, abban pedig mi zavart volna?
2015. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém állandóan aludt. Nem zavart ha valaki fel akarja venni ha éppen fent volt de ehhez várakozni kellett, mire megéhezik. Legalábbis pár naposan kb ennyit volt ébren. Alvó állapotban hülyét kaptam volna, ha felveszi valaki.
2015. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Pár naposan nálunk is csak a nagyszülők fogták meg a babámat, az nem zavart. Viszont kb. 6 hetes volt, amikor egy nagyon jó barátunk jött babanézőbe a barátnőjével, a csajt ki nm állhatjuk, persze nem mutatjuk ki a srác kedvéért. Meg akarta fogni a kislányomat, nem volt pofám nemet mondani, mert előtte látta, hogy a barátnőm kezében volt. Na, hát az az 1-2 perc rémes volt, amíg fogta. Minden bajom volt, hogy tegye már le, szinte fájt, meg tudtam volna pofozni. Azóta nagyon igyekszem az ilyen szitukat elkerülni.
2015. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem zavart, pár amikor még olyan kicsi volt, nem is nagyon erőltették, inkább akkor akarták fogni, amikor egy kicsit erősödött. Engem inkább az zavart, amikor séta közben, boltba, stb. idegen emberek, illetve rég látott ismerősök fogták a meg a kezét, vagy simizték az arcát. Utána meg tuti bekapta a kis kezét.
2015. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.:). Lehet benne van hogy mindenki rendezkedik es mindenki mondja mit hogyan merre meddig. Es vagyok egy kis nyugalomra.
2015. nov. 24. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz ez alatt. Az nem zavart, ha rajtam kívül más a karjába vette, egyikük sem idegen, mindenki családtag ( akár vér szerint akár nem). Mindenki rendesen fogta. Na jó, egy kivétellel, tőle kedvesen elvettem, bár legszívesebben kitéptem volna a kezéből, de a béke kedvéért nem tettem.

Azért haragudtam, ha az utcán, orvosi váróban idegenek akarták simogatni a gyereket, vagy a játékait. Legtöbbször sikerült időben közbelépni.

2015. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kezéhez nem engedek nyúlni idegent, de ha pl. megsimogatja valaki a fejét, az rendben. De rokonok, nagytesó és mi is az apjával csak kézmosás után fogdosgatjuk, sajnos erre egy-két személy figyelmét fel kell hívni! Sajnos nagyon beteges a babám, úgyhogy muszáj jobban odafigyelnünk. A nagytesó ovijában nem nyúlhatnak hozzá a gyerekek.
2015. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!