Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűgös alvás előtt a 2...

Miért nyűgös alvás előtt a 2 hónapos babám? Ugye egyre nehezebben fog elaludni?

Figyelt kérdés
Mikor simogatom a hátát elalszik de van mikor rintagni kell és csak félálomban tudom letenni. Eddig erre se volt szükség. Letettem és már aludt is. Mintha egyre nehezebben menne az elalvás.
2015. nov. 25. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl érdekes a világ.

Nálunk a probléma a felállással csúcsosodott ki, letettem, a kislányom meg már pattant is állásba :)

Legyen félhomály és minden játékot pakolj ki a kiságyból. Még a forgót is szedd le, ha túl színes.

A lehető legkevesebb inger érje!

Próbáld meg kifigyelni az optimális fáradtságot. Ha nem elég álmos, vagy túl fáradt, nem tudsz könnyen altatni.

Kitartás!

2015. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a baj, hogy a karomban egy pillanat alatt átmegy a mosolygás nyűgösködésbe. De lehet nem igazán vettem csak eddig észre az átmenetet, az előbb talán elsiettem az altatást. De nyűgösködés kb 2 percig tartott és el is aludt, csak álmos volt. Szerintem ezek szerint az meg sok várakozás lehetett, amikor ki is kellett venni ringatni. Hát elég ezt kitapasztalni..
2015. nov. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!