Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok 11...

Hogy telik egy napotok 11 hónaposotokkal? Miket eszik? Miket csinál már? Mennyi időt "foglalkoztok" vele egy nap, úgy értem amikor konkrétan leültök vele játszani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

A kislányom 19-én töltötte a 11.hónapot:-)

Szinte mindent eszik már amit mi is. Kivéve a "tiltott dolgokat, tej,méz,apró magvas gyümik stb."

Amúgy reggel tápszer,tízórai gyümi,ebéd főzi,uzsi joghurt,valami túrós,babadesszert,gabona,vagy tejpép,de azt annyira nem szereti,vacsi az megint csak főzi vagy vajaskenyér paradicsommal,felvágottal.


Miket csinál? Hát mászik,kapaszkodva lépeget,még nem jár önállóan.

Mutatja a pocakját,talpát,fejét ha kérjük,integet,pápázik:-) utánozza a kutya és a hajszárító hangját:-) tentézik ha kérjük:-)egyedül iszik,kinyitogatja az ajtókat és igazi menekülő művész,tapsikol ha kérjük,"beszél" egész nap,lényegében egész sok mindent csinál.

Van egy új elég idegörlő tulajdonsága,csikorgatja a fogait.:-)


Mivel én vagyok ugye itthon vele ezért elég sokat foglalkozok vele. De ha az altatásokat,sétákat,közös bevásárlásokat,barátnőzéseke,rokonlátogatásokat és egyebeket nem nézünk,csak azt amikor pl leülök vele játszani a szőnyegre a játékaival,"mondjuk mi sokat táncolunk nem babás zenére" hát kb olyan 3-4óra egy nap.

De ez sok mindentől függ,mi sokat megyünk. Nem vagyunk itthon ülősek.:-)

Veletek mi a helyzet kérdező?

2015. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!