Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő vagy bébikomp 8...

Járássegítő vagy bébikomp 8 hónapos babának? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A bébikompról nem sok jót hallottam, de a járássegítőtől pedig félek, hogy kigurul előle. 6 hónapos kora óta áll, kb 2 hete már oldalazva lépked asztal mellett.
2015. nov. 25. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
a miénknek babakocsija van, 10 hónapos kora óta tologatja, most 1,5 éves de imád vele játszani azóta is :)
2015. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél neki ilyesmit venni? Nem szabad siettetni a járás tanulást, ha készen áll már rá (agyban és izomzatban), akkor ezek nélkül is el fog szépen indulni önállóan. Úgy tudom, a fő szabály az, hogy semmibe nem tesszük bele a gyereket, nem erőltetünk rá semmit, de ha magától elkezd maga előtt tolni kisszéket, dobozt például, és abba kapaszkodva jár, azt hagyni kell. Tehát bízd rá szerintem.
2015. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2, illetve kérdező: épp ezért jó a babakocsi, mert úgyis fog valamit tolni maga előtt, és az sokkal jobb mint ha a széket tologatná a járólapon, aminek igen kellemetlen a hangja :) a járássegítő szerintem is felesleges amúgy
2015. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:) Hát igen, a kisszéknek, vagy doboznak valóban nincs valami szép hangja a konyhakövön:) De aminek meg kereke van, az esetleg kiszaladhat előle, ha még nem tartja vissza olyan könnyen a baba....
2015. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tologatni biztos, hogy fog . Mi kaptunk egy járássegítőt, amúgy nem vettem volna, szerette tologatni, még most is szokta, pedig már jár önállóan rég óta.

De emellett ugyanúgy tologatta a széket is :).

Volt, hogy kiszaladt alóla, igen, kb. kétszer, utána megtanulta hogy mennyire nehezedhet rá. Egyébként a szék is csúszott ki ugyanígy előle, úgyhogy nem tudsz minden ilyet kivédeni.

Babakocsi: azóta tudja rendesen tologatni amióta menni is tud, előtte nem volt jó, mert arra semennyire sem tudott ránehezedni, na az tényleg mindig kigurult alóla, nagyokat esett vele, el is tettem, nemrég vettük újra elő. Igaz, ami neki van elég könnyű, lehet hogy lehet kapni másfajtát is.

2015. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Oldalazva lépked, tehát még nincs meg az a biztonság, hogy elengedje, addig minek.

2015. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!