Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha néha elfelejtem beadni a D...

Ha néha elfelejtem beadni a D vitamint, lehet gond?

Figyelt kérdés
Hiába teszem ki az éjjeliszekrényre, kiságyhoz stb., akkor is elfelejtem. Akkor jut eszembe mindig, ha már alszik... Most 2 hónapos a lányom.
2015. nov. 29. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam mint te, akárhova tettem, sokszor elfelejtettem :) most másfél éves, semmi baja :)
2015. nov. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is volt hogy elfelejtettem. Ezért is raktam a konyhába az etetőszék közelébe így már nem felejtem el.
2015. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egy nap kimarad, másnap kaphat 2 cseppet. Gyerekorvosa mondta így.


Pelenkázóra tedd, talán jobban észreveszed!

2015. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is mióta a pelenkázónál van, azóta jobban eszembe jut, de így is elfelejtem néha. Nem lesz baja, pár évtizede egyáltalán nem kaptak a babák, mégis felnőttek :)
2015. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

"Nem lesz baja, pár évtizede egyáltalán nem kaptak a babák, mégis felnőttek :)"


Persze, csak egyesek nyomorékok lettek.

[link]

2015. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, már megint egy okostojás.... senki nem mondta, hogy ne adjon neki egyáltalán, csak azt, hogy nem lesz baja, ha kimarad néha.
2015. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Pont azt írtad, hogy az se baj, ha nem kap, hisz "korábban is felnőttek". Tanuld meg értelmezni a saját hablatyodat!
2015. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én délben szoktam beadni, elég gyakran elfelejtem, akkor a kanapé melletti asztalra teszem ahol etetem és a következő evésnél odaadom neki. Volt mikor ebből csak este lefekvés előtt lett. Egyébként a cumisüvegek mellett tárolom és amikor késő délután főzöm őket, legkésőbb akkor az eszembe jut és kiviszem az asztalra. Eleinte volt mikor egész nap nem kapott mert kiment a fejemből, akkor máshol tároltam, nekem is azt mondta az orvos, hogy másnap kapjon kettőt.
2015. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nekem is mióta a pelenkázónál van, azóta jobban eszembe jut, de így is elfelejtem néha. Nem lesz baja, pár évtizede egyáltalán nem kaptak a babák, mégis felnőttek :)"


Hol van ebben szerinted az, hogy "az sem baj, ha nem kap"? Ezt csak te képzeled oda, ha megpróbálod értelmezni, látod, hogy én is adok a gyerekemnek, a nem lesz baja pedig a kérdésre vonatkozott, vagyis arra, hogy NÉHA ELFELEJTI. Az csak mellékes volt, hogy régen nem is kaptak, mivelhogy nem volt. És amúgy igen, sok baba felnőtt így is, más kérdés, hogy persze jobb, ha van. Olyat én egy szóval nem írtam, hogy az sem baj, ha egyáltalán nem kap, zsenikém. Talán te tanulj meg inkább értelmezni.

2015. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(3-as, hát... az üvegre szerintem rá van írva, vagy a használati utasításra, hogy napi 1 csepp. Szegény nagymamám jutott eszembe, aki a vízhajtójával volt így, hogy majd következőleg beveszi az előzőt is, amit nem vette be.) Mi összesen 1 üveget használtunk el, semmi baja a gyerkőcnek.
2015. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!