Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ (t) valaki nem orrszi-...

Használ (t) valaki nem orrszi-porszit, hanem elemes vagy másfajta elektromos vagy sima orrszívót? Szeretnék inkább azt, de nem tudom, jók-e.

Figyelt kérdés

Vettünk egy orrszi-porszit, de gondolkodom, hogy elvisszük a szüleimhez (vidékre), mert ott is lesz majd a gyerek.


A cicánk retteg a porszívó hangjától és elmenekül tőle, egy órát legalább egy polcon nyüszög, és fél porszívózás után. Elképzelem, ha naponta 10-szer megy a porszívó, mert a gyerek meg lesz fázva.


Így, ha nem lenne muszáj, nem túráztatnám a cicót még ezzel is (nemcsak az új jövevény befogadásával, nem fiatal cica már:/).


Persze, ha csak az a jó, akkor azt fogjuk használni, nyilván az elsődleges, hogy a gyerek meggyógyuljon!


Szóval mit gondoltok, a többi is jó?


25 hkm



2015. nov. 30. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az orrszi-porszira esküszöm. Semmi nem hozza úgy ki a váladékot. Jó magasan, az arcüregből is eltávolítható vele a váladék. Próbáltam más fajtát de nem volt annyira hatékony.
2015. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Ahogyan írtad! Elsődleges,h a baba meggyógyúljon!! A fenét sem érdekelné a macska lelki állapota ha a babám nem kap már levegőt!!


Amúgy az orrszi p nagyon-nagyon jó. Ajánlani tudom csak!!


A kézi semmit nem ér, vagyis csak nagyon minimális cuccot szed ki. Utazáshoz vettük egyébként.


Az elektromosról maga a baba boltban lévő dolgozó beszélt le,méghozzá 2 üzletben is. (kangabbo, brendon) azt mondták nagy xar az egész.

2015. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Én a babám lelki állapotára gondolva vettem a nasiboo kolibri szipkát. Szájjal/tüdővel működik, és teljesen jól kitisztítja a baba orrát. Csendes, és a lánykát sem kell lefogni hozzá. Akkor is jó volt, amikor nagyott bukott és azt kellett kiszívni a nózijából.
2015. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


2:Mi nem beszélünk így a cicánkról, hogy a f...t érdekelné, mi őt is szeretjük, nemcsak a leendő babánkat.:) Ha van olyan megoldás, amely mindkettő élőlénynek rendben van (hiszen mindkettőt mi akartuk és vállaljuk a felelősséget értük), akkor azt szeretnénk választani. Ha nincs, akkor persze a gyerek egészsége az első.


3:A Nasiboo-n gondolkodunk egy ideje, a Brendonban az eladó szerint sokan viszik, a védőnőnek nincs véleménye a kérdésben, hogy jobb-e, mint a porszívós. De sajnos rá semmiben nem számíthatunk.:/


A babádat zavarta a porszívó vagy pedig a lefogás zavarta? Vagy nem is próbáltátok a porszívósat?

2015. nov. 30. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbáltam kézit, és elemest, egyik sem ér semmit. Csak az orrszívó porszívó az ami hatékony. A nosiboot nem tudom milyen, de nem mertem megvenni annyi pénzért, mert ha nem jó, akkor felesleges pénzkidobás.
2015. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
A macska sokkja nem mérhető a gyerek középfül gyulladásához. Legalábbis remélem, hogy nálatok sem. A többi elemes szívó nem elég hatekony. Sajnálom a macskát, de a gyerekem egészsége fontosabb.
2015. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Hát valahogy én nem tudom a macskámat és a gyermekemet egy azon súly csoportba venni! Ezért lettem nyílván lepontozva. 2-es voltam!

Igenis lexarom a cicát ha a lányom taknya-nyála egyben!

Majd te is belátod kérdező,ha a pici meglesz.

2015. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legjobb az orrszi-porszi. A Nosiboo-ról jókat hallottam, én speciel,ha tudnám,hogy lesz még gyerekem, lehet, hogy beruháznék rá. Most 7 hetes a második fiam, és a nagytól már elkapott szegény vmit, és szívni kell az orrát. Most már 40 ezerért nem veszek Nosiboo-t, mert nem tervezünk több gyereket, de az elsőnél megvettem volna. Állítólag halkabb is, mint a porszívó és ugye a nagy gyerek szempontjából sem mindegy pl. éjszaka a hangzavar.
2015. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére ez polgári lakás, így nem hallatszik át semmi a szomszédba. Mi egy gyereket tervezünk csak, de gondolkodunk a Nosiboon. A védőnő ma azt mondta, hogy sok anyukája használja a kerületben, és elégedettek. Nem tudom...


(btw: a macska dolognál csak annyit mondtam - egyébként többször is! - hogy amennyiben van mindkét élőlény számára kedvező megoldás, azt választjuk, nem azt, amivel az egyikük nem elégedett. Ha nincs, akkor persze, hogy fontosabb a gyerek betegsége. Talán harmadjára már érthető lesz.)

2015. nov. 30. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nem is próbáltuk a porszívósat, mert nagyon nagy teljesítményű a porszívó, és nem állítható. És igazából nem akartam, hogy ha takarítok attól rettegjen, hogy ki akarom szívni az orrát... Nincs stressz. Mi nem a nasiboo gépet vettük meg, mert azt drágállottam kicsit, hanem a szájast, az csak 4 ezer körül volt. A lefogást gyűlöli a babám. A porszívótól nem fél. nincs miért :)
2015. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!