Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babám több napja...

Egy hónapos babám több napja nem akar aludni délelőtt. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Reggeltől ölben lenne, ott el is alszik, de amint leteszem üvölt. Pihenőszékben el van egy darabig de ott sem alszik, és egy idő után ott is hisztizik. Enni kap mindig, az nem lehet hogy éhes. Ez lenne a normális, hogy ennyit ébren van, vagy én csinálok rosszul valamit ?
2015. dec. 6. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ezt csinálta de ő pont annyira volt hasfájós, hogy ne tudjon normálisan aludni miatta. Sehogy nem tudtam elaltatni. Mikor sikerült is, negyed óra múlva felkelt. Nála nem volt normális mert délután 2-re úgy kiütötte magát, hogy reggelig csak enni kelt fel. A tiédnél csak te látod mennyire álmos, hogy érzi magát de szerintem egész délelőtt sok ilyen picin.

Ja pici babák nem hisztiznek. :) normális, hogy ölben szeretne lenni, vágyik a testközelségre. Ha szeretnél mellette haladni a háztartással, akkor magadra is kötheted.

2015. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az enyém is alszik többnyire egész délután. meddig tartott a tiédnél ez, mennyi idős koráig ? nagyon megterhelő. a kendőhöz nem tudnak hozzászokni ? mert azt sem szeretném, ha még másfél éves korában is csak úgy tudnék mellette bármit csinálni, ha magamra kötném.
2015. dec. 6. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Most 2 és fél hónapos, már jobb a helyzet. Alszik délelőtt is de nem normálisan, fél óra múlva felkelti egy-egy puki és nem tudom visszaaltatni. De 2 órából egy felet, néha egy órát is már alvással tölt és már többet is bírna fent lenni a korából adódóan is, mint pl másfél hónapja. De igazán jól most is délután és éjszaka tud inkább aludni.

Nem tudom a te babádnál mi a baj, ha hasfájás akkor 3-4 hónapos korában általában konövik a babák.

De nálatok szerintem a gond inkább az, hogy nálad szeretne lenni, próbáld meg kicsit később letenni, először felületesen alszanak a babák, csak utána mélyen.

Nem tudom mennyire szoknak hozzá, úgy sincs ott 24 órában. Én pl ringatással altatom a babám délelőtt, mégsem szokik hozzá, délután és éjszaka magától elalszik, jobb napokon még délelőtt is. De úgy vagyok vele ha magától nem tud elaludni nem ez az első szempont, csak aludjon ha álmos.

2015. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!