Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megosztanatok tapasztalaitokat...

Megosztanatok tapasztalaitokat, hogyan sikerult nagyon rossz alvo babatokat alvasra birni? Az enyem 8 es fel honapos, ejszaka minden 2 oraban ebreszt, es forgolodik, majd kezd sirni. Olyankor csak cicin tudom megnyugtatni, a cumit nem akarja.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez volt nálunk is habár mi 4 hónapos korában elmentünk nyaralni ott nyekergett én meg mindjárt cic szal az én hibám volt!Most 11 hónapos mellettünk alszik és az elmult 3 napban csak 2 szer kelt fel én már ezzel is beérem mert az elmult 7 hónap eggy rémálom volt mint eggy mosott sz.r ugy néztem ki!Türelmetlen voltam és feszült állandóan!csak az én kisfiam sose cumizott tegyük hozzá vettem neki még maikor vártuk 5 db ot 4 cumis üveget és mind ott áll le sterilizálva aszekrényben! Nem rég meg találta őket és játszik velük dobol velük stb de ha véletlen úgy veszi a szájába mintha citromot nyalt volna olyan fejet vág!KITARTÁS erre én mást nem tudok mondani!
2010. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sehogy, magától kezdett jobban aludni kb. 1 hónapja, most 15 hsó. már csak 1-2x kel éjjel.
2010. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanilyen volt a babám , 7és fél hónapos. Éjjelente 5-6 -szor felébredt , hiába vettem ki az ágyból , nem volt hajlandó elaludni , illetve kézbe elaludt de ha letettem rögtön felébredt. Maradt a kétóránkénti szoptatás , a cumit és a cumisüveget nem fogadta el. Egy ismerősöm azt javasolta , hogy ne vegyem ki , ha sír és ne etessem meg csak simogassam meg és majd elalszik újra. Hát kipróbáltam . Az első éjszaka nagyon sokat sírt , de nem vettem ki , nem etettem meg csak hajnal 5-kor. A második éjszaka már nem sírt annyit és reggel 6-kor kapott enni. A harmadik éjszakát pedig már végigaludta. Azóta is alszik éjszaka , ha esetleg felébred , csak nyöszörög egy kicsit és visszaalszik magáttól. Nálunk bevált ez a módszer , szerintem egy próbát megér nálatok is ,csak tartsd magad az elhatározásodhoz , akármennyire sajnálod is . Hidd el neki is jobb lesz.

Sok sikert!

2010. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén sehogy! Nálunk is 8 hónapos korában kezdődött. Voltunk lent, és még lejjebb. Volt, hogy már annyira ki voltam, nem is fizikailag, hanem idegileg. Volt, hogy már cicizett (szintén csak a cici nyugtatta meg, cumit sose használtunk), már vizet ivott, már minden volt, de vissza nem tudtam tenni. Semmi mást nem akart, csak az ölemben ülni. Aztán volt fogzás, volt eleve nyugtalanság. Hogy lekopogjam, most, hogy 13 hónapos elmúlt, elkezdett önállóan járni, már a szemfogai is útban vannak, kettő elő is bújt, most lett jobb. Többnyire átalussza az éjszakát. Ha nyugtalanabb, este kap Viburcolt, bár ha gond van, akkor is kel éjjel, de legalább nyugodtabb. Csináltam egy hónap kúrát neki a Sedatif PC-vel, igazából utána lett jobb. De szerintem csak véletlen egybefüggés. Én azt mondom, hogy ezt sajnos nem tudod irányítani!!! Túl kell élni! És fontos, hogy nyugodt maradj, mert ahogy én észrevettem, ha éjjel már sokadszorra mentem, és már nagyon ideges voltam, annál rosszabban ment a dolog!

Sok sikert, és kitartást kívánok!!!

2010. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!