Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ev korkulonbseggel gyereke...

Egy ev korkulonbseggel gyerekek? Tapasztalatok-elmenyek?

Figyelt kérdés
Milyen az amikor van egy totyogosod es maris erkezik a masik aprosag? Esetleg van mar egy nagyobbacska is aki iskolakezdes elott all.. valakinek van hadonlo tapasztalata? Hogy alakulnak a dolgok? Mennyi ido mire belerazodtok? Jo es rossz elmenyek is erdekelnenek egyarant..
2015. dec. 16. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A főnököm gyerekei között 14 hónap van. Hát, a második gyerek után nagyon karikás szemmel járt be dolgozni...
2015. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En ilyen gyerek voltwm masodikkent. Anyam azota is mondogwtja, h milyen nehez dolga volt es gyerekkoromban ( persze nem csecsemokent) sokszor hanyagolva ereztem nagam. Az ismeroseim kozott egyvilyen anyuka van 13 honap van a ket gyerek kozott. Folyton nyuzitt az arca, faradt, szomoru egy mosolyt nemblattam azota ag arcan, sokszor msr- mar grpies es az osszes isnerosnek ajanlgatja, h vigyazzon a gyerejeire neha. Persze biztos magyar ndenki maskent eli neg. En ezt lattam, tapasztaltam a kornyezetemben
2015. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenki*
2015. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 nagyobb közt 13 hónap a korkülönbség. Sokat számít, hogy milyen természetűek is a gyerekek. Nagyobbik fiam nyugis baba volt, amúgy is nyugodtabb természet. Lányom hasfájós volt, most is igazi hisztikirálynő. Viszont már 6 és 5 évesek lesznek, ovisok és tök jó, hogy vannak egymásnak, eljátsszanak együtt, megbeszélik az ovit, kinek mi volt. Persze vannak viták, mint minden testvérnél, de most már egy csomó helyre el lehet velük menni.

Persze az első 3 év nagyon húzós és fárasztó, akinek nincs jó idegrendszere, türelme, annak nem ajánlom a kis korkülönbséget.

2015. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huhhaaa.... :( Koszonom a valszokat!
2015. dec. 16. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hanyadjara irom ezt meg gyk-n de meg nem szoltak erte h zavaro.Kislanyaim kozott 12 honap 4 nap van kereken.Az elso masfel ev halalos volt,alig aludtam,folyton porogtek...de most a nagyobb elkezdte az ovit(3 es fel eves),a kicsi 2,5 es vegre mar annyira osszhangban vannak,ehyutt jatszanak,csajoskodnak.Most szuletett a kisocsi(2 hete)ismet semmi alvas es igy ket orokmozgo mellett eleg nehez,a szerencsem h akik korulvesznek mind probalnak segiteni es ez nagyon jo.
2015. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szuper! Semmi biztato...:) Mindenesetre koszonom a valaszokat! ;)
2015. dec. 19. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked mar uton van a masodik?...
2015. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!