Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek után hogy állnátok a...

Ezek után hogy állnátok a baba apukájához? Nem felelőtlenség, hogy magával vitte egy bárba?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt a legjobb barátnőm születésnapja, megbeszéltük, hogy csapunk egy kisebb bulit csak mi, lányok.

A párom sokat van a lányunkkal, szóval nem az volt, hogy úgy bíztam rá, hogy azt sem tudja, hogy kell megetetni és nem ismeri a szokásait és már vigyázott rá így esténként, meg napközben is hosszabb ideig. Mondta, hogyha elaludt a pici, lehet áthívja az anyukáját és ő is elmegy a haverjaival, de mondtam, hogy meg ne próbálja, mert az anyósom így is rengeteget segít, ne ugráltassa este, amikor pihen. Jó, otthon hagytam őket, hogy majd elalszanak valamikor.

Aha, éjfél után hívom, hogy minden rendben van-e, erre hallom, hogy nincs otthon. Kérdeztem, hogy hol van és ki van a babával, mire azt mondta, hogy egy különteremben vannak az egyik barátja szórakozóhelyénél, a pici is ott van, este 9 óta alszik. Erre teljesen pipa lettem és odamentem, hazajöttem a lányunkkal, de a párom szerint én reagáltam túl, mert semmi baj nem lett volna...


De majd a 4 éves gyereket is magával viszi az éjszakába, mert ő nem bír kihagyni egy snookeres estét?!


2015. dec. 16. 10:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Felelős gyermekvállalás...
2015. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
De, felelotlenseg. En is kiakadtam volna. Mennyi idos a lanyotok?
2015. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

"Ezek után hogy állnátok a baba apukájához? "

Ezt jóval előbb kell meggondolni. HA összebújok egy férfivel, akkor már tudnom kell, hogy a baba születése után is ugyanúgy elfogadjuk egymást. Tehát a válaszom: ezután is ugyanúgy szeretném. És megbeszélném vele, hogy máskor így ne tegyen: megbeszélném vele, ha elmegyek, akkor ő mit akar csinálni. Ha nem tud lemondani 1 este a szórakozásáról - melyet valószínű tudtam 2 évvel ezelőtt is- akkor nem mennék el. Egyébként semmi tragédia nem történt eddig, jók legyetek, beszéljétek meg emberi módon a dolgaitokat.

2015. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
biztos bökte a csőrét, hogy te el mertél menni, ő meg otthon maradt
2015. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Hogy állnék hozzá? Ez most milyen kérdés.. Nyilván nem fog az ember elválni ennyi miatt. Ugyanúgy szeretnám, max leszidnám kicsit, hogy ezt azért nem kellett volna.

Viszont, valamennyire őt is megértem. Te kijelentetted, hogy mész. Ő mondta, hogy ő is el szeretne menni, áthívja az anyját. Erre te azt is kijelentetted, hogy meg ne próbálja. Ezek után, mivel el akart menni és gondolom be is ígérte, hogy elmegy, hát elment. Legalább már nem cigiznek a bárokban, szóval füstüöt nem szívott a baba és igazából semmi baja nem lett. Nem kell ennyire görcsölni a dolgokon. Felelőtlen volt, máskor ne csináljon ilyet, de ne csinálj ebből nagy ügyet szerintem. És ha máskor ő is szeretne valamit, akkor beszéljétek meg és oldjátok meg, hogy neki is jó legyen, ne jelentsd ki te, hogy hogy legyen.

2015. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem semmi baja nem lesz ettől a gyereknek. Kicsit túlreagálod. Aludt a kicsi, még külön teremben is voltak.
2015. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem is túlreagálod.

Tényleg nem adtál neki választási lehetőséget.


Azért nem kell ennyire görcsösen gyereket nevelni.

Akkor te múlt szombaton is kiakadtál volna, ha láttad volna amit én :D

Egy négyéves forma gyerek volt ROAD koncerten este 10-kor :D Természetesen fülvédővel. Semmi kivetnivalót nem találtam benne.

2015. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
A szórakozóhelyeken évek óta meg van tiltva a dohányzás,ami az egyetlen veszélyforrás volt,tehát semmivel sem rosszabb ez a babának,mint amikor elcipelik egy zsúfolt bevásárlóközpontba.Persze,vásárolni muszáj,de szerintem túlreagálod.Meg kell beszélni a pároddal,hogy ráér még a gyerek bározni,szórakozni,de hogy ettől máshogy viszonyulni hozzá?Ne legyél ilyen merev,mert legközelebb nemcsak snookerezni megy.
2015. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg jogosan akadtál ki, egy kisgyereknek ágyban a helye éjjel, és itt vegyük már figyelembe,hogy 9-10óráról van szó,hanem már éjfél után voltak. Hány éves a gyerek?
2015. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen helyre nem való kisgyerek. Én nagyon mérges lennék, akkor inkább lett volna annyi esze, hogy áthívja az anyját. Meg egy napot apuci is kibírhatna a haverok nélkül. Ráadásul ha ez egy hétfői napon volt, akkor a kisgyerek ment másnap oviba? Eszem megáll. Engem igenis felháborít, hogy éjfél után egy kisgyerek éjszakai bárban van, mert apuci nem bír ki egy napot buli nélkül.El nem válnék, de kioktatnám rendesen.
2015. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!