Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagynatok eloszor...

Mikor hagynatok eloszor kettesben apukaval a babatokat egy baratnoi takalkozo kedveert?

Figyelt kérdés
Kb 3 orat lennek tavol.
2015. dec. 16. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Én 3 hónaposan hagytam rá először, egy egész estére. Nem volt semmi gond.
2015. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
2,5 honaposan volt először kettesben a férjemmel.a.fiunk, mert akkor.volt a korábbi munkahelyemen karácsonyi vacsora, de ez inkább ilyen barátnős beszélgetésre hasonlított, úgyhogy ha akartam volna, simán kihagyhattam volna, de nem akartam. Mondjuk több volt mint három óra és én ekkor már nem szoptattam. Ha úgy lett volna, előbb is magukra hagyom őket, ebből nálunk nem volt gond. Ugyanúgy el tudta, tudja látni mint én, ugyanúgy szereti, sőt az első három hónapban egy-egy nap kivételével végig otthon volt, így ugyanannyit volt vele mint én.
2015. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
2-3 honapos kora elott biztos hogy nem.Most a lányom 1 ès fél. de mèg semmikèppen nem hagynám otthon.
2015. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

3 orára,- lényegében bármikor. mi torténhet 3 ora alatt, amit apuka nem tud megoldani? (a fiam tápszert kapott illetve anyatejet, lefejtem a tejet a férjem odaadta neki, miért ne lehetne már 1 honap után 3 orára az apukával hagyni egy babát?

megforditva a kérdést, az apuka elmegy dolgozni 8-10 orákra..a férfiak miért nem gondolnak arra, hogy egyedul hagyják a babát az anyukával egy fél napra?

2015. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Aki szoptat, az nem mehet el ennyi időre.

Ha nem szoptatnék akkor első gyerek esetében kb. 1 hetes korában már simán, többedik gyerek esetében akár kórházi hazajövetel napján.

2015. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatok és elmegyek ennyi időre, van itató pohár és szoptatást támogató cumisüveg is már. Első perctől kezdve közös a gyerekünk, nem kell bizonyítania ahhoz, hogy vele lehessen. Néhány hetesen én már elmentem egyet moziba, míg ő volt vele, és most már két gyerekünk is van, és működik.
2015. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom azt hiszem 2-3 hetes volt.Végigaludta szó szerint a távollétemet ,anyósom ott fejtette mellette a rejtvényt:-D
2015. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes volt, amikor először otthon hagytam az apukájával, akkor még 1 órára. Később is megjártam max. 3 óra alatt mindent úgy, hogy ne maradjon ki etetés, ugyanakkor arra az esetre, ha hamarabb megéhezne volt lefejt tej a hűtőben.


Mondjuk nem barátnőzni mentem (ők hozzánk jöttek), hanem általában ügyintézés miatt, orvoshoz, drogériába, bababoltba...


Napokra semmi esetre se hagynám, és másra se az apukáján kívül, ha nem muszáj, de rá simán, bármikor, hisz ugyanolyan értékű szülője, mint én.

2015. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én bármikor vele mertem hagyni, de nem volt túl sok alkalom ilyen, havonta egy talán.

Ha vásárolni (ruhákat stb.), vagy egyetemi találkozóra kellett mennem, akkor ő vigyázott rájuk újszülött koruktól. (1 éves kora után a nagyobbnak a nagyszülők, de akkor már napokra is, mert vissza mentem dolgozni.)

3 óra az egy-két etetésnyi idő, ha szoptatod, hagyd otthon üvegben az adagját és odaadja majd neki.

2015. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A baratnozest en is azert irtam mert tudom h nem olyan fontis, mint egy ugyintezes,tehat halaszhato.

Amugy aki lepontozta a valaszolokat, mondja mar el h miert tette...

2015. dec. 16. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!