Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testápolót használják...

Milyen testápolót használják a 15 hónapos babám ekcémás bőrére? Ceumed krémet használok a foltokra. Eddig Gyógyszertári kikevert testápolót használtunk de nem az igazi.

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hortus Botanicus. Keress rá. Itthon kicsi a választék és jóval drágább, mint Prágában, de ha van ismerős, akkor hozass be. Mondd el nekik, h mi a probléma és ajánlanak rá terméket.
2015. dec. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Ceumed nem használ?

A Sanatopic "erősebb", bár kevésbé szépek az összetevői, mint a Ceumednek.

2015. dec. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Utána nézek. A ceumed valamikor használ valamikor nem.
2015. dec. 17. 08:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Emolium krémet vettem, amikor ekcémához hasonló foltjai lettek a lányomnak. Nagyon szépen rendbetette.
2015. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy mitől ekcémás? Mert hiába kened, ha valamire allergiás mindig visszajön. Én a tejfehérjétől vagyok ekcémás, de van ismerősöm aki a disznóhústól. Szóval ki kéne deríteni mitől van.
2015. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuletese ota elojonnek a foltok.Tobb mint 1 eves koraig szoptattam,figyeltem,hogy mit eszek.Igazabol nem tudom mihez kotni.Most hogy mar mindent eszik hol elojon hol nem.Szoval nem tudom.
2015. dec. 17. 20:21
 7/7 anonim válasza:
Még a fokhagyma gélt tudom ajánlani, nálunk bevált, mindenmentes, nem büdös, és látványosan szebb lett a bőröm (és elvileg égésre, pattanásra is jó, bár azt nem próbáltam). Én Allidermet használok, azt tudom ajánlani!
2016. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!