Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek az Emilia név?...

Tetszik nektek az Emilia név? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép :)
2015. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép, tetszik.
2015. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszett, de aztán találkoztam egy nagyon buta és neveletlen kisebbséghez tartozó kislánnyal, akit Emilinek hívtak, később meg a főnököm mondta, hogy az Emília, Emike tipikus öreglány név, így lemondtam róla.

Persze ezek butaságok, nekem még mindig nagyon tetszik, csak valahogy ezek annyira megmaradtak bennem, hogy letettem róla.

2015. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha végre lányunk is lesz, ez lesz a neve. Mind a két fiamnak ezt akartam adni, de "megúszták" :)
2015. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép név :)
2015. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már régóta tetszik, adtam is volna ezt a nevet, viszont a férjemnek nem tetszik.

Ráadásul elég népszerű név lett, a férjem egyik barátjának nemrég született kislánya is Emili, kis Emíliákat is ismerek, túl gyakori nevet pedig nem szeretnék.

Plusz a férjem családjában vagy egy Emi néni akit nem szeretnek, egy unokatesó Mili pedig szintén van, szóval becézni se tudnánk.

2015. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is Emília, ő fél éves. Milinek becézzük. Nem gondoltam volna, hogy időközben ennyire divatos lesz, napok óta erről a névről olvasok kérdéseket a gyakorin. Amikor mi kiválasztottuk, akkor még egy Emíliát sem ismertem.
2015. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!