Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám nem akar enni,...

1 éves babám nem akar enni, miért?

Figyelt kérdés
3,2 kg-mal született, és már 2-3 hónapja 8 kg-nál tart. Hol 7,8, hol 8,2, ezt nem bírja túllépni. Egy hét jól evés után vagy betegség vagy fogzás miatt nem eszik pár napig, és így nem tud hízni. Én is kis növésű vagyok, átlagos súllyal, de ő nem pici 70 cm és 8 kilójával? Most eszi a körtét, almát, kenyeret, kekszet és amit kanállal adnék, annál elkezd sírni pár napja. Pedig szereti a spenótot a cukkinit, brokkolit, de akkor miért van ez?
2015. dec. 17. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az en fiam 1 eves es 4 honapos. 75 cm es 10 kilo. Nala is vannak ilyen periodusok. A gyerek orvos azt mondta, hogy nem kell eroltetni. Egyek annyit es azt amit akar es jol esik neki.
2015. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 16 hónapos és ezt csinálja velem hosszú ideje! Nem tudom miért!, de nem enni nem akar! Csak egyedül!!!!, akar enni! Tartsd tiszteletben, tedd elé, amit kézzel meg tud enni és hagyd, hogy egyedül egyen! Működik! Megeszi amit elé teszek, de nem értem, miért nem engedi, hogy segítsek!
2015. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!