Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokik altatjátok kint a...

Hány fokik altatjátok kint a babát a hidegben?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy + 5 fokig aludht kint órákig nyugodtan.
2015. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Akármilyen az idő bent alszik. Babakorában is csak babakocsiban aludt kint séta közbe, azonkívül soha. Szerintem annyi fokig altasd kint, amennyi fokig te is kint alszol. Az mennyi?
2015. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajnos nincsen babakocsim amibe bevackolhatom magam az erkélyünkön, sem pedig rengeteg friss levegőt igénylő fejlődő szervezetem. Köszi a választ, gratulálok.
2015. dec. 17. 20:37
 4/21 anonim ***** válasza:

Én már most hosszabb sétára se tudok menni vele. Nyaka-háta nem hideg, nem fázik de mégsem akar aludni ráadásul nem is élvezi, fél óra múlva sírni kezd.

Emlékszem mikor +8 fok volt olyan nagyot aludt még nemrég.. 2 órát voltunk kint mert nem akartam felkelteni. Most meg...

2015. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az enyémek 0 fokig biztos kint aludtak, a legnagyobb nem is tudott nappal aludni, csak babakocsiban. A másik kettőnél meg ugye vittem a nagyot/nagyokat levegőzni, akkor aludtak a babakocsiban.
2015. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Kifejezetten nem altattam kint, hanem mentünk sétálni és közben bealudt, míg kisebb volt. 5-6 hónapos volt tavaly télen és kb. -5 fokig mentünk.
2015. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
-5-ig. Mindhárom imádta. Betegek sem voltak egész télen.
2015. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam 16 hós és születésétől fogva kint alszik télen. Sosem néztem hány fok van kint ha hózivatar vagy eső van nem viszem le természetesen de amúgy mindig lent vagyok vele. Ha nagyon hideg van akkor letakarom a kupolát egy pléddel így nem szívja közvetlenűl a hideg levegőt.
2015. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem íttad, mennyi idős? És miért altatod kint? A kislányom 5 éves, ő soha nem aludt egy percet sem napközben, se kint, se bent! A kisfiam 16 hónapos, ő alszik! Reggel elvisszük a nővérét oviba, utána 10 perc séta, reggeli 8-kor, játék, 11-től délig alszik, elmegyünk az oviba a kiscsajért, ebéd aztán szunya! Az ágyában!!! Csak kérdezem: miért kellene a -5 fokban aludnia, ahelyett, hogy bevackolja magát a puha meleg ágyikójába, a kedvenc macis takarójával, a meleg szobában és csíkosra alussza a kis pofikáját!??? Nem értem!
2015. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
-5 ig mondjak
2015. dec. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!