Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám császárral...

3 hetes babám császárral született, és olvastam, hogy van a Biogaia Protectis, direkt császáros babáknak, kik nem mentek végig a szülőcsatornán, hogy napi 5 cseppet kell adni, azt mikor adjam?

Figyelt kérdés
Szegénykém amúgy megkínlódik egy purciért, Espumisant szoktam adni, de a Biogaiat olvastam , hogy jó adni a császáros babáknak, de nem tudm, h mikor adjam este vagy reggel inkább.
2015. dec. 18. 10:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
semmi köze a hasfájásnak ahhoz hogy hogyan született.
2015. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem is a hasfájás a lényeg itt, csak odaírtam h espumisant is használok, ezért érdekelne, hogy pl. mikor adjam a Biogaiat, mivel CSÁSZÁROS BABÁKNAK AJÁNLOTT, így olvastam...
2015. dec. 18. 10:36
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

hol olvastad?

a tájékoztatóján se írnak semmi ilyesmit!

furcsa is lenne, mivel az emésztési nehézségeknek semmi közük ahhoz, hogy áthaladt-e a szülőcsatornán vagy sem.

2015. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

magyarán csak azért ne add, mert császáros.


egyébként mi semmi hatását nem éreztük

2015. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok:épp ezért irtam h nem értem miért irják ezt h császáros babáknak,mert semmi köze egyik készitménynek se ahoz h hogy született a baba...az emésztésre hatnak,ami semmiben nem különbözik attol h hogyan született.
2015. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Mire ajánlott?
2015. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nem látom a betegtájékoztatóban,hogy császáros babáknak ajánlott.

Napi 5 csepp a nap bármely szakaszában.

2015. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
6os:A BioGaia Protectis Baby egy Lactobacillus reuteri Protectis nevű probiotikumot tartalmazó csepp, mely biztonságos és kényelmes megoldás a kólika hatékony csillapítására.
2015. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Biogaiat úgy tudom még nem lehet adni 3 hetes babának, csak később. Egyébként csak azért nem adnék neki SEMMIT, mert császáros, csak akkor, ha tényleg fáj a hasa. Szóval itt a hasfájás a lényeg, nem a császár?
2015. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ezt irta valaki kommentbe egy hasonló kérdésnél:


A Biogaia nem hasfájára való...nem mondta a doki vagy a védőnő??? Hanem a császáros babáknak ajánlják,mivel Ők nem mentek végig a szülőcsatornába és azokat a "nedveket" nem nyelték be,minta a természetes úton született babák,így azért kell szedniük napi 5 cseppet 1 üvegcse erejéig,hogy a bélrendszerük helyreálljon!



De akkor nem igaz? Én csak itt olvastam amúgy.

2015. dec. 18. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!