Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik pelus?

Kinek melyik pelus?

Figyelt kérdés

Sziasztoook!

Olyan kérdésem lenne, hogy az első 6 hónapba milyen pelus vált be nektek/babátoknak? Ha megkérdeztem, mennyibe kerül/került? Naponta mennyit használtok/használtatok el? A gyermeketek hány cm/kg született? Kislány vagy fiú? Mert az is lényeges nem?:)

Köszönöm előre!

35 hetes kismama



2015. dec. 18. 19:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
pampers vált be...akár a narancssárga akár a kék...a premium care nem volt annyival jobb mint amennyivel drágább...1 éves koráig a narancssárgát használtuk, azóta már olcsóbb pelenkákat veszek.
2015. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Huggies-t, abból is a newborn-t használtuk az első 3-4 hónapban, utána Libero, nekünk nem vált be, aztán Pampers, az sem, a Lidl-s és az Aldis saját márkás bevált. :) Nem emlékszem már, de szerintem olyan 4-5/nap volt, ennek 5 éve :) lányom van.
2015. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nekünk a Libero, saját márkásokból pedig a Tesco-s (főleg a régi fajta, de az új is rendben van) és a Lidl-s. Pamperst és Aldi-sat nem szerettem. Újszülött korukban 8-10 is elment egy nap, ahogy nőttek, egyre kevesebb. Két lány és egy fiú, 3040gr/50cm, 3530gr/57cm és 3200gr/55cm. Nem éreztem különbséget a nemük és súlyuk alapján.
2015. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nekünk a libero vált be. 1-es mérettel kezdtünk, 49 cm-vel és 3090 grammal.született. Változó volt, hogy mennyi fogyott egy nap, szerintem az átlag 6 lehetett. Én kuponokkal, hitelkártya visszatérítéssel, egészségpénztári számlára vettem, így egy darab az eredeti ár kb felére jön ki.
2015. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem tudom, hogy milyet vegyek...Mindent megvettünk már, de egyedül a pelenka kérdéssel vagyok bajba...

2015. dec. 18. 19:19
 6/33 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be. Érdemes kipróbálni több fajtát, és először kis csomagot venni belőle.
2015. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
Vegyel egy pampers newborn-t,azzal nem fogsz melle. Aztan majd kitapasztalod. Mind igy csinaljuk :-)
2015. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Igen, persze, mindenkinek más.

Csak kis súlyú lesz a lányom és ezért is vagyok bajba, mert fogalmam sincs...

2015. dec. 18. 19:29
 9/33 A kérdező kommentje:
Egyenként köszönöm mindenkinek!:)
2015. dec. 18. 19:30
 10/33 anonim ***** válasza:

az elején még nem tudhatod milyen gyakran fog kakilni..vannak babák akik naponta 4-5 trottyra is képesek, de anyatejeseknél van amelyik pl csak 4 naponta kakál a lányom hetente egyszer kakilt így nekünk elég lett volna egy gyengébb minőség is...az sem mindegy milyen érzékeny a bőre...a lányomnak jóformán popsi krémezni sem kellett, csak fürdés után.


szóval először vegyél jobbat aztán ha úgy látod jó bőre van, bírja, meg nem az az áztatós fajta akkor veszel max olcsóbbat.

2015. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!