Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 1 éves gyerekkel mentek...

Akik 1 éves gyerekkel mentek külön a párjuktó/férjüktöl, hogy csinálták? Hogy bírják?

Figyelt kérdés
Tegnap betelt a pohár, ugy érzem el kell mennünk az 1 éves kislányommal. Tegnap berugott itthon, összetörte a számitogép asztalt, lámpát, mindent ami rajta volt, letépte a szekrények ajtaját a konyhában, miközben üvöltötte, hogy márpedig minden ugy lesz ahogy ö mondja, én egy sz*rházi g*ci vagyok, menjek ki a sarokra hogy több pénzünk legyen, és undorító dagadt vagyok, majd végül leköpött. Nagyon féltem töle a kislányt, mi van ha egyszer... bele sem merek gondolni.. mit tegyek, hova menjek, a helyzetet neheziti hogy külföldön élünk
2015. dec. 20. 03:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sajnalom!

Hol elsz?

Nekem 6 honapos a babam, en is kulon koltozni keszulok sajnos. Szerencsere nalunk nem agressziv.

2015. dec. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e pénzed, amivel bérelj valamit, vagy milyen szociális háló létezik kint. De ha jobbat nem tudsz, és van hova, gyere haza.
2015. dec. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom abban az országban hogy működik, de Magyarországon csakúgy nem koltozhetsz el a közös gyerekkel a masik szulo akarata ellenére. Itt pl azonnal rendőrségi feljelentést kellene tenned és ideiglenes gyermekelhelyezest kérni.

Milyen állampolgárságú a gyerek, hol éltek, mi a törvény ott - ezek ismerete nélkül nem lehet válaszolni. Magyarországon mondanám hogy irány a rendőrség, bíróság, gyermekelhelyezesI per, tartásdíj, bölcsi, munka és még van oldva.

2015. dec. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj amerre csak tudsz! Sajnos tapasztalatból mondón hogy ez csak rosszabb lesz! Anyukám anno nem tette meg. Borzasztó gyerek korom volt a később alkoholistává váló apám miatt... 13 évig kellett elviselnem mire elköltözünk. Te ne tedd ezt a kislányoddal.
2015. dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Uhh nagyon sajnálom!

Hol éltek? Szüleidhez haza tudsz jönni?

Sajnos apum ivott, sokat veszekedtek, ő velünk nem agresszívoskodott annyit mint anyuval, de elvált 16 év után(bátyjám akkor 15, nővérem 14 én 6, húgom 4 éves volt). Szerintemaki ennyire nem tudja kezelni az érzelmeit az nem fogja tudni később se sokkal jobban és nagyon káros a gyerekre (mindannyian megsínylettük mi is).

2015. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, nagyon sajnálom, ami veletek történik.

Egy percig nem maradnék a közelében, azonnal elkezdenék utánanézni, mik a lehetőségeim.

Ez tényleg csak rosszabb lesz, minél előbb lépned kell, a kislányod érdekében (is).

Hol éltek? Van kint barát, ismerős, akitől segitséget kérhetsz?

Magyarországon él rokonod, valakid, akihez haza tudsz jönni, esetleg a hazajutásban is segitene?

Nem tudom hogy álltok anyagilag, meddig nyújtózkodhatsz.

Már a gyerekvállaláskor is ilyen volt a párod?

2015. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el kell mennünk, de nagyon nehéz, mert sok közös dolog van. Tavaly házat vettünk közösen, azzal sem tudom, hogy mi legyen. A szüleim, testvérem otthon vannak, hozzájuk tudnánk menni biztosan. Csak az ilyenről nem szívesen beszél az ember. :( Egyáltalán nem volt ilyen, tényleg nagyon szerelmes voltam belé, de a tegnapi nappal minden érzést kiirtott belőlem. :( azt mondta most reggel, hogy ezt mind én hozom ki belőle, merthogy nem vagyok képes megváltozni.. apróságokról van szó.. itt nem tudok kitől segítséget kérni, itt külföldön "nincs barátság", inkább örülnek a más kárának.. nem ez volt az első eset, ha iszik, akkor mindig csúnyán beszél velem, meg talál valami okot, hogy b*szogathasson.. nem is mondanám alkoholistának, néha néha egy két sört megiszik, vagy van hogy hétvégen töményet. Dolgozik becsületesen, még azzal sincs baj, csak ha iszik , akkor meghülyül.. nagyon nagyon szerettem, a szívem szakad meg, és csak sírok, sírok....
2015. dec. 20. 10:56
 8/18 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nem

Irtad hol laktok

2015. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkor, ha egy mód van rá, gyere haza Magyarországra a szüleidhez, az a biztos. Főleg most,hogy jönnek az ünnepek, nyugalomra lenne szükségetek, és elhiszem, hogy rossz beszélni róla, meg szégyenled, de nincs más megoldás, ha ennyire agressziv italozáskor, meg bekattan, cseszeget, akkor jönnötök kell haza.

Úgy gondolom, hogy itthon lesz időd gondolkozni, hogyan tovább, mi lesz a házzal stb.

Gondolom nem is lehet a pároddal beszélni sem erről...bár nincs is értelme...

2015. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. En is kulfoldon lakom, azert ez a hazajovetel nem olyan egyszeru.

En pl nem tudnek hazakoltozni, mert a parom kulfoldi, esertelemszeruen nem vihetem el innen a gyereket.

A hatarnal pedig vagy mindket szulonek ott kell lennie, vagy az egyiktol meghatalmazas, hogy megengedi, es tudja, hogy viszik a gyereket.

2015. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!