Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert bukik tapszert vissza...

Miert bukik tapszert vissza ket honapos lanyom? A tejcsit nem, naponta egyszer kap tapit es felemelem, azonnal visszabukja 140-bol 10 milit. Vagy ez nem sok? Es meg az orrabol is folyik, megijed és sír. Ilyenkor bepanikolok, hogy nem kap levegőt.

Figyelt kérdés

Mar ilyenkor ki is kene szivni az orrat ? Elefantos orrszivo jo?

Arra gondoltam hogy nem jo a tapszer, de masok szerint azt egybol visszabukna az egeszet,nem etetes utan.

Arra is gondoltam, hogy tul hamar veszem fel bufiztetni, szinte rögtön.

Arra is, hogy nem jol adom neki cumisuvegnol (45fok).


2015. dec. 20. 04:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden alkalom után bukik? Megfelelő lyukú a cumisüveg? Lehet, hogy azzal van baj, mivel írod, hogy a tejcsi után nincs gond.
2015. dec. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez tegnap ota van,ma reggel a tejcsi is kijott az orran is.

cumisuvegbol adtam neki

2015. dec. 20. 07:36
 3/13 A kérdező kommentje:

Ugyhogy biztos en nem csinalok valamit jol.

Van a cumiztatasnak szabalya?

De tegnap anyukam is adott neki es nala is kijott orran szajan,nem sok de megis ijeszto.

2015. dec. 20. 07:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugye nem a hőfokot akarja az a 45 jelenteni?

A tápszert langyosan, testhőmérsékleten (37 fok) kell adni. A tejet is csak ennyire szabad visszamelegíteni.


Vagy ilyen szögben tartod a cumit? Az jó. Bár leginkább érzésre kell. Annyira döntöd, hogy ne nyeljen levegőt, de ne is fuldokoljon.


Hogy büfizteted? Lehet ott a gubanc. Ne vesd át a válladon! A pocakjukra érzékeny babáknak ez a póz nem jó.

Tartsd függőlegesen, megtámaszthatod a popóját a térdeden, mintha ülne, de csak mintha, súly nem nehezedhet rá, úgy kell fogni a hónaljánál.

2015. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában a nem megfelelő büfiztetés okozza...vagy a hirtelenség is lehet ok...hogy úgy fogod meg.
2015. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a tápszerből többet eszik, mint amennyit hirtelen elbírna a gyomra?
2015. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pont ezekre gondoltam en is.

45fok igen, a cumiztatas állása.

Bufizetni most mar evés közben felveszem kétszer, mikor vegzett lerakomhasra.Ez tegnap bevalt, igsz akkor is pici kijott az orran.Nem ertem pedig eddig is igy csinaltam es nem volt semmi gond.

Vettem mam cumisuveget tegnap de abbol is ugy jon mint az aventesbol.

Meddig kell bufiztetni es kozben simogadsam a hatat vagy paskoljam a feneket? Mar tényleg nem tudom mi a jo.

2015. dec. 21. 04:14
 8/13 anonim ***** válasza:
A kis feje legyen a vállad magasságában. Én volt, hogy finoman rugóztam vele, és a hátát simogattam. Általában megvártam hogy egy nagyobb büfi legyen, volt, hogy jó pár percig is eltartott. Hányas cumi van az aventes üvegen, mert lehet hogy még nagy neki a számozás.
2015. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az miert van hogy a kisgyerekes anyak ugy beszelnek mint a szellemi fogyatekos , kedves kerdezo?

mi lenne ha nem tejcsi meg tapi meg kakcsi meg szopcsi meg hasonlo idiota szavakat hasznalnatok pusztan azert mert szultetek egy gyereket. ettol mar csak a pocaklakok az undoritobbak olyankor mindig valami uregben levo larva jut az eszembe roluk. olyan nagy dolog lenne NORMALISAN beszelni?

2016. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha a többi VÁLASZADÓT nem zavarta teged miert?

Vagy ez lett volna a kerdes?

Többieknek Köszönöm. a válaszukat!

2016. jan. 9. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!