Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babával / 4 hetes/ ilyen...

Pici babával / 4 hetes/ ilyen ködben is mentek sétálni?

Figyelt kérdés

Védőnő szerint eső, hó, hideg, vagy épp trópusi hőség nem gond, de a ködben való sétát nem javasolja. Így csak az eresz alatt vagyunk. Ti mentek ezekben a napokban? Hol láthatóan ködöl, hol csak szitál.

Másik kérdésem, baba jó alvó, tápszeres, éjszaka 2x kel, de utána látványosan nem tud aludni. Két etetés közt jó, ha 20 percet szundizik. Este 9 kor viszont szépen leteszem, és rögtön durmol, mi is vele együtt. Ha viszont nem tud elaludni, akkor köhög, rugkapal, vergődik, szörcsög és nyögdécsel. Szóval nyugtalan, de nem sír. Napközben ilyen gond nincs, csak éjféltől reggel 6ig.


2015. dec. 21. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kod nem igazan jo nekik.

Probald meg betekerni egy puha takaroba, ugy, hogy a kezei is be legyenek bugyolalva

2015. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orr- és szájmaszk mellett mehetsz.
2015. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A bebugyolálást az altatasra érted?

A másik választ nem is értem. Ezt ugye nem mondod komolyan? Szajmaszk egy egyhonapos csecsemore? Hátha megfullad!

2015. dec. 21. 08:17
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne menj. Jó, hogy kell a babának a levegő, de azért épeszű keretek között. Én nem megyek szakadó esőben sem, hófúvásban sem, szélben sem, ködben sem, és a legnagyobb kánikulában sem délben. Marad még ezen kívűl egy csomó alkalom amikor ki lehet vinni. Azért nem kutya ő, hogy minden körülmények között el kell kint végezze a dolgát.
2015. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én sem viszem bármilyen körülmények között. Koradélután szoktam, ha addig megoldódik de ilyen ködös taknyos időben nem. Szakadó esőben sem, ha csak csepeg, esővédővel kimegyünk.


Rögtön leteszed az első jelre aludni? Ezt ki kell tapasztalni, hátha többet alszik ha egy kicsit m3g vársz vele. Akkor jobban is alszanak és többet is ha nincs más baja. Viszont 4 hetesen az is lehet, hogy egy-egy puki megzavarja az alvásban. Az enyém is csak fél órát alszik néha napközben mindegy mikor teszem le, ő nagyon hasfájós volt, már most nem sír de zavarni zavarja.

Éjszaka meg a fáradtság miatt csinálhatja, írtad is, hogy ha nem tud elaludni. 4 hetesen az enyém egy óráig érezte jól magát vagy még addig sem. Ha akkor nem aludt el, utána nehéz volt elaltatni.

2015. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én tuti nem vinném ki. Nekem december elsején született a babám és a védőnő kapásból mondta, hogy 6 hétig sehova.
2015. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

3 téli gyerekem van

mindegyiket vittem az első otthon töltött naptól sétálni

max akkor nem ha szakadt az eső ...

babakocsin a tető kinyit és melegen betakar

aludtak mint a tej :-D


szerintem semmi baja nem lesz a ködtől a gyereknek

az túlkép földközeli felhő :-D

2015. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Azért írta szerintem a 2-es a szájmaszkot, és a védőnő azért nem tanácsolja a ködöt, mert városban a szmogot nagyon felfogja, és ilyenkor egy felnőttnek is egészségtelen beszívni a ködös-szmogos levegőt.
2015. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Igen a bebugyolalast az alvasra ertem, szeretik, vedve erzik magukat, nem csapkodnak, repkednek a kezukkel.

2015. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ködben nem egészséges kimenni, mi sem megyünk minden körülmények között. Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy ha mi sem megyünk szívesen (olyan az idő), akkor ne menjünk.
2015. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!