Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnél 5 napos babát fotózásra?

Vinnél 5 napos babát fotózásra?

Figyelt kérdés
Karácsonyi fotók miatt. Ha nem, mikor vinnéd leghamarabb?
2015. dec. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Leghamarabb 4 hetesen!
2015. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogy vinnék, 5 napos babámnál örültem, hogy lyuk van a fenekemen, bár nem voltam benne biztos :D


nyilván ha karácsony előtt 5 napos, és ennyi idősen nem vinném, akkor már csak következő évben tudnám vinni, nem?


de amúgy ha te jól érzed magad, fitt vagy és kipihent akkor menjetek nyugodtan, ezt neked kell tudnod nem idegeneknek!

2015. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. házhoz hívnám a fotóst. De a babát nem vinném sehová.
2015. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A babának nem árt, ha ilyen picin közösségbe megy?
2015. dec. 21. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném, de ettől függetlenül benne lennék a babafotózásban pár naposan is, ugyanis a legtöbb babafotósnál van lehetőség arra hogy házhoz jöjjön
2015. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem vinném sehová 5 naposan. Inkább hívnék egy fotós, ahogy már többen is írták, házhoz is kimennek. De nem vagy elkésve egy kicsit a szervezéssel? Pár nap múlva karácsony, ilyenkor mindenki ilyenkor szeretne képet előhívatni, fotóalbumot rendelni...stb.
2015. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Láttam egy ismerősömnél a fotókat, és érdekelt, más is elvinné-e pár naposan a babát fotóshoz.
2015. dec. 21. 18:41
 8/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat mindenesetre köszönöm!
2015. dec. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!