Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap egyszeri tap koraszulo...

Egy nap egyszeri tap koraszulott babanak a tobbi 8 adag lefejt anyatej okozhat problemat?

Figyelt kérdés
Koraszulott babam van megteszek mindnent hogy adjam az anyatejem mimindem nap egy harc ez csak az tudja akinek kora babaja szuletett,mellre teszem fejem a mellem napkozben segitseggel minden jol megy hozza teszem mellette meg van egy 2 eves kisfiam a nap vegere elfaradok ejjel kimerulten nem birok kelni az ora csongest se hallom meg..a semmi nem ugy mukodik mint nappal ezert kap tapot persze ugy erzem hogy rossz dolog hogy igy teszem de egszeruen mashogy nwm megy olyan irjon aki hasonlo cipobe jar aki a tapot is elfogadja

2015. dec. 25. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit kusza a kerdesed, de te vagy a tegnapi, akinek valaszoltam. Ott is megirtam, hogy azzal van a baj, hogy fejsz és nem szoptatsz. Mar ha jol ertelmeztem a kerdest, mert ott is eleg kuszan fogalmaztal. Ha anyatejjel akarod taplalni, akkor szoptass. Kifejtettem, hogy miert.
2015. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most megneztem 18%ot ert a valaszom, ugyhogy nem sokat segitettem neked tegnap sem. Meg gondolom mosr sem...
2015. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es,

egy koraszülött baba nagyon ritkán képes szopni. Nincs ereje, nincs meg a technikája, bealszik. Ahhoz hogy fejlődjön bele kell juttatni az ételt, mindegy hogy hogy. Majd ha megerősödött, akkor lehet próbálkozni a kizárólagos szoptatással.

Addig esetleg lehetne SNS-sel bejuttatni a lefejtet és a pótlást, hogy legyen "sikerélménye" a próbálkozásokkal.


Kérdező, ne ostorozd magad. A tápszerek ma már nagyon jók.

2015. dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyel olyan kedves, es vesszokkel meg pontokkal tagold a mondanivalodat, mert igy ertelmezhetetlen.
2015. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!