Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy a babám...

Mi lehet az oka, hogy a babám egyik napról a másikra nem fogadja el a tápszeres pótlást?

Figyelt kérdés

4 hónapos. Anyatejes baba 7 kg. Jó súlyban van. :)

Sajnos estére kevés a tejem. Ezt onnan tudom, hogy ordít. Nem tud elaludni. Ilyenkor ciciztetem, de szinte már semmi nem jön, és szrütyögve alszik el. Ezért döntöttem az esti pótlás mellett. Eddig örömmel itta. Tegnap viszont fintorgott, öklendezett tőle és ordított, mikor újra megpróbáltam. Szerintetek mi lehet az oka ennek? Harmadik gyerek, szóval van tapasztalatom, de most tanácstalan vagyok.


2015. dec. 25. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudja mi a jó neki. :)

Egyébként HA tápszert adsz neki? Kicsit keserű az ízük.

2015. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem HA. Azért vagyok értetlen, mert eddig örömmel itta. Most meg nem kell?
2015. dec. 25. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkostoltad a tápszert? Mert mi jártunk úgy, hoyg más ízü volt egy csomag, nem romlott, csak ma´smilyen és az nem kellett a gyereknek.
2015. dec. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy napközben többet evett, és most nem volt éhes, ők sem egyformák, vagy beteg lesz, és nem kért enni, vagy több a tejed. vagy .... :)
2015. dec. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Arra jutottam, higy nem volt éhes. Fél ötig aludt egyhuzamban. Úgy látszik változó a tejmennyiségem. Köszi a válaszokat!
2015. dec. 25. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy időszak, amikor nem ette meg a tápszert, de a tej meg kevés volt. Egy darabig a milumil rizspépet ette, aztán újra elfogadta a tápszert.
2015. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek segítek ezzel az infóval... a tápszer rossz volt. Kinyitottam egy masik zacskót és azt megitta. Ezúttal felírtam a dobozra, hogy mikor nyitottam ki és ha két héten belül nem fogy el, akkor kidobom...ennyire okosak a babák. Tudta, hogy az nem jó...
2015. dec. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!