Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában tehetem...

Mennyi idős korában tehetem kenguruba a kisbabámat?

Figyelt kérdés
A babakocsival nem tudok buszra szállni, mert nagyon nehéz, meg általában fel sem férnénk, viszont itt, a külvárosban nem tudom az ügyeimet intézni, ezért szükséges lenne, hogy minél hamarabb hordozóba tehessem. Autóm meg nincs és vezetni sem tudok.
2007. nov. 9. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Hordozó kendőbe az első perctől teheted. Azt hiszem, hogy van már olyan kengurú is amit lehet 1-2 hónapos kortól használni. Csak télen a vastag ruházat mi

2007. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak akkor tedd kenguruba, ha már tudja tartani a fejét. Bár én alapból nem szeretem a kengurut, szerintem nem egészséges tartást ad a babának. A kendő viszont igen, és újszülöttként is beleteheted. Inkább azt javaslom
2007. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Igen,én is azt mondom,hogy a kendő jobb mint a kenguru.A kenguruba a gerincére nehezedik a súly és ez nem túl jó a babának.
2007. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi kengurut használtunk és használunk,kb.2hónapos korátol(onnantol tartodta a fejét)Elhiszem hogy jobb a kendö csak hát nem mindenki tudja azt megfizetni.nekünk bevált a kenguru,igaz már 8 hónapos igy már nehéz a kicsi ezért egyre kevesebbet használjuk csak ha muszáj.....régen nem volt hordozokendö mégse lett egy gyerek se zombi,fogyi a kengurutol....
2007. nov. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hónapos kor felett ajánlják, mivel akkor már tudja tartani magát és a fejét. Addig van egy fektethető kenguru de az irtózatosan drága. Én kivárom a három hónapot és addig marad az autósülés a tömegközlekedésen.

2007. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!