Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 4 hónapos...

Mit csináljak a 4 hónapos kisfiammal?

Figyelt kérdés
Pár napja minden játék kb. egy percig jó, ha ott hagyom a szobában (nem ülhet egész nap a hordozóban), akkor általában azonnal ordít! Eddig egyáltalán nem ilyen volt. Ha viszem magammal a konyhába, akkor is kb. 5 percig van el, ha nem vele foglalkozom folyamatosan, akkor nyöszörög vagy sír, mindegy mi van. Semmit sem tudok így csinálni - max. ha közben hallgatom a panaszkodást... Lehet ez a fogzás miatt? Mit tegyek?

2015. dec. 29. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a foga miatt. Kinyilt a tudata. Mostantol igenyli a foglalkozast. Nem csak eszik-alszik-eszik. Az en fiam 9 hos, es 4 hos kora ota nincs "nyugtom" tole. Par percig jatszik aztan szol hogy foglalkozzak vele. Most is itt ulok vele a szoba kozepen es szorakoztatom. Fozni, takaritani, mosni, enni,stb akkor szoktam ha alszik. A konyhaban van jaroka, hogy ott kis ideig ellegyen,vagy kompban rohangal korulottem mig fozok.


Sajnos(inkabb nem az) ez mar csal ilyen. Meg kell szoknod. Amig nem tud huzamosabban jatszani egyedul addig szorakoztatni kell.

2015. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt: Sose hagyd egyedul! Nem csak azert, mert barmi lehet, hanem mert amint kikerulsz a latokorebol megszunik a biztonsagerzete es sirni fog. Mintha elhagynad. Ez egyfajta vedekezo reakcio. Sok cikk van ebben a temaban a neten.
2015. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos ilyen idöszak ,nem tudsz vele semmit sem csinálni.De azért ne ess át a ló túloldalára ,ne legyél az a szülö aki pisilni nem megy el mert a gyerek...

Vegyél neki plüss csörgöket ,hallgassatok zenét vagy kösd magadra kendövel ,jobbat nem tudsz.Az én fiam 7 hónapos ,állandó foglalkozást igényel.Amikor már nagyon megunom ,beteszem a kiságyába ,de utána nagyon jól elszórakozik általában a plüssök cimkéit vizsgálgatja.Nem csinálok ügyet belöle ,ha sír amig eszem akkor sír.Neki is jobb ha kiegyensúlyozott vagyok.A házimunkával meg ùgy vagyok ,hogy ha nincs idöm rá akkor kupi van és kész.Mosogatást úgy csinálom ,hogy eszem és rögtön elmosom így nem halmozódik .Nyugi ennél csak "rosszabb" lesz.Én már rettegek ,hogy mi lesz mikor elindul.Na akkor tényleg a nyomában kell lenni.

2015. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

most még rosszabb a helyzet: a fogzás miatt nappal 3-4 órákat fenn van szegénykém, vagy akár többet is. ebből kb. 1-2 óra telik vidáman, a többi sírással, nyöszörgéssel - semmi nem segít. slusszpoén, hogy úton a kistesó :( amin teljesen kiakadtam, és sajna a hormonok miatt nagyon ingerült és fáradt vagyok :( minden nap egy rémálommá fajul délutánra. teljesen kivagyok, és szegény kisfiam issza meg a levét!

2016. jan. 22. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

1.ő vagyok.


Az én fiam most 9 hós egy foga sincs, viszont kb 4 hós kora óta olyan, hogy reggel felkel 7:30 körül. Majd 13:30-ig, ha fejtetőre állok sem hajlandó lefeküdni aludni. Na jó 1x, 2x sikerül elaltatni 11 körül fél-1 órácskára, de csak olyankor ha nagyon lefárasztom előtte.

Szóval nem biztos, hogy a foga miatt olyan amilyen. A fiamra már a 2 hetes kora óta azt mondják, mindjárt kijön az első foga, mert nyáladzik, ahhoz képest sehol semmi.

Szerintem próbálj segítséget kérni valakitől (nagyszülő pl), ha úgy érzed nem bírod, mert nem tesz egyikőtöknek sem jót ha ideges vagy. Valahogy kicsit nyugodtabbnak kellene lenned.

2016. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!