Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszoor alszik a babátok...

Hányszoor alszik a babátok nappal és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Nekem össze-vissza aszik olyan fél-egy órákat.Vagyis még nem figyeltem meg,hogy össze-vissza,vagy mindig ugyan akkor-e.Ma jutott eszembe!Akkor nincs napirendünk,mert enni azonos időpontban szokott?!5 és fél honapos.
2010. márc. 25. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 4 hónapos a babám. Reggel 6-7 között ébred, eszik, aztán 8-9 körül vissza alszik kb. 1-1,5 órára. Dél és 1 óra között megint alszik, ekkor hosszabban, olyan 3 órát. 4-5 óra között itthon már nagyon nehéz őt pihentetni, ha babakocsiban vagyunk lent, akkor szundikál egy kicsit. De általában kint vagyunk 3 után, mert menni kell a nagyért az oviba. Sajnos sokszor előfordul, hogy a déli alvásból ébreszteni is kell a kicsit.

Este 7-kor pancsi, 3/4 8-8 között alvás reggelig.

Nekünk így néz ki egy napunk alvás szempontjából

2010. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8 hónapos, és délelőtt alszik egyet tízórai után (kb 30-40 perc), aztán egy nagyot ebéd után (2 és fél óra).

Ha enni azonos időpontban szokott, az már egyfajta napirend:) Nálunk az evés, meg a fürdés a fix időpont, így tudja, mikor mi következik, az alvása ehhez idomul:) Persze alvásban vannak csúszások, lesznek is ahogy nő, ez normális.

ҝ

2010. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat és fél hónapos, pár hónapja kétszer alszik 1-1 órát.Nagy ritkán előfordul, hogy az egyik hosszabb, olyan két óra.Éjszaka olyan 12-13 órát alszik, hajnali 5-6 közötti fél órás fentléttel.

/Z/

2010. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3x45 percet.6,5 hónapos
2010. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még pici, 2 hós, még nincs rendszer abban, ahogy alszik, és még nem is alszik át minden éjszakát, így a nappali alvások száma attól is függ, mikor ébred reggel. De rendszerint délután 2*, délelőtt 1* alszik, hol többet, hol kevesebbet. A 12 órai etetés után ki szoktam tenni az udvarra, ott van, hogy két órát is alszik egyhuzamban.
2010. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!