Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit levegőztök babával...

Ti mennyit levegőztök babával ilyen hidegbe? Bekenitek valamivel az arcát?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Tegnap 3 órát aludt kint. Nem kenem be semmivel, be van takarva, el van takarva a kupola is, ha fúj a szél.
2016. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
2 évesem kb 15 percet bír ilyenkor kint, utána fogja magát és elindul haza, nekem is elég annyi kint a hidegben.
2016. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Most voltunk kint egy 3/4 órát, itt szépen süt a nap, ereje is van, még a ruhát is kint teregettem ki, hiába van mínusz (szárad is).


Ilyen időben kimegyünk. Ha nem süt, mellé fúj a szél és úgy van mínusz fok, akkor nem megyünk, csak ha muszáj.


Nem kentem be az arcát, egy cseppet se pirosodott ki, nem is lett száraz.

Body, pamut rugdalózó, plüss rugi, overál, kötött bélelt sapka volt rajta, plusz egy takaró és a babakocsi vékony orkán lábzsákja.

4 hónapos, jó meleg volt minden testrésze, amikor a séta után kibontottam, nem fázott.

2016. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért lettem lepontozva? Télen hideg van, nyáron meleg van. Teljesen természetes. Ezt kell megszokni.Ha valami baja van a babának, úgyis sír. De olyan jó meleg volt és olyan jót aludt, hogy behozni is sajnáltam. Én íyg csinálom. Ez egy kérdés volt. Nem azt mondom más is így csinálja. De nekünk ez bevált. Nagyoknál is. Nem is voltak betegesek az oviban. Ha nem jó nekik, úgyis jelzik.
2016. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi kis idot toltunk kint a 17 hosommal, inkabb kimegyunk 2-3x kis idore elegge csip a hideg. Gabi lanolinos kremmel kenem az arcat :)
2016. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

2 évessel csak az autóig, iletve max a boltig megyek, a 4 hónapost nem viszem ki, csak ha muszáj.

Most nem egyedül vagyok velük, még nme értünk haza a telelésből, így nem vagyok rákényszerítve, hogy mind a kettőt felpakoljam, de jövő héttől bármilyen idő is lesz, a kicsi is jönni fog velünk boltba, erre-arra ügyeket intézni max 1 óra, de ő rám lesz kötve a nagyobb pedig kályhaoverálban.

Nem kenem be az arcukat, csak ha azt látom, hogy kicsípte a hideg, vagy a nyál.

2016. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

dm-es Alverde Winterkrémmel kenem(itt javasolták, különben kicsípi a hideg az arcát és piros egész nap)

ha lemegyünk babakocsizni, fél óránként tuti épp boltban vagyunk, vagy plázákban, szóval órákig biztosan hogy nem vagyunk huzamban hidegben.

egyszer altattam kint az udvaron, olyan 2 napja, 3/4 óra múlva már sírt, hogy fázik, csupa lila lett a szája, pedig beöltöztetve, télikabát, babakocsi lábvédő(nem tom a nevét)plusz tettem rá felnőtt kabátot is és még meg is hűlt enyhén..

2016. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Természetesen minden nap levegőzünk. Nem kenem minden nap az arcát, csak ha nagyon hideg van és fúj a szél.
2016. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma 2x20 percet voltunk kint a 13 hónaposommal, nem kenem semmivel az arcát.
2016. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor baba volt a lányom is kint voltam vele napi 1-2 órát akármilyen meleg-hideg, hóvihar, bármi volt, mert egyedül neveltem és a kutyát le kellett vinni.
2016. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!