Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ilyen pihenőszéke van...

Akinek ilyen pihenőszéke van a babájának/gyerekének meddig használtátok? Megéri beruházni rá? Szereti/szerette a gyerek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem pont ilyen van, hanem hintáztat is különböző fokozatokon.

Kaptuk, de nekem egyik gyerekem sem viselte el. Illetve a kisebb elviseli kb félórán át, de a nagyobb előbb megszereli és borul minden.


Nem tudom, hogy összefügg-e, de akitől kaptuk, annkak imádta a második gyerekük, mert onnan látta a tesóját, meg mindent, nyugis volt, ült benne egész nap és lehetett a többi gyerekkel foglalkozni így mellette.

1 éves kora után is csak ült, nem akart az istennek sem mászni, sem feküdni. Nagyon lassan indult be a mozgása, lehet a sok üléstől - ültetéstől a pihenőszékben, mert semmi mást nem akart csinálni, csak ülni és nézni, meg ülve játszani.

2016. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ugyan ilyen van. Nem rajong érte pedig születése óta bele szoktam tenni. Addig elviseli amíg elmosogatok vagy vasalok, kb 20 perc. Most 6 hónapos de szerintem már nem is fogja megszeretni. Újonnan szerintem nem éri meg venni, mi kaptuk ajándékba.
2016. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém három és fél éves és még mindig beleül. Azért vettünk ilyet annak idején, hogy a kicsi és a nagy is bele tudjon ülni, mivel 18 kg-ig használható.
2016. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!