Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova kell tenni a légzésfigyel...

Hova kell tenni a légzésfigyelő riasztó adóját? Mindenhol azt látom, hogy a kiságyban a baba feje mellé van téve. Nekünk viszont ki lett vezetve a pelenkázó komódhoz. Melyik a helyes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem hagynám a kiságyban. Hol láttad úgy? Én is kivezettem a pelenkázóhoz. Sőt a zsinórt is óvatosan kell elvezetni alul, hogy a pici nem férhessen később sem hozzá.
2010. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a pelenkázó oldalán van.nem hagynám a kiságyban
2010. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is el volt dugva a vezeték,az adó pedig a kiságy fölötti polcon volt.
2010. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hogy ne csináljak reklámot.........szóval az egyik közösségi oldalon szoktam nézegetni az ismerőseim, és azok ismerőseinek Babás képeit. Kb. 99%-ban így láttam, és még nemcsak, hogy az ágy végében, hanem közvetlenül a pici fejecskéjük mellé volt téve.

Azt hittem én szúrtam el valamit. Bármikor szülhetek, és ugye mindent előkészítettem már. Nekünk a falnál lett az érzékelőtáblákból kivezetve a zsinór, ami a pelenkázó mögött fut végig, és így került a szekrényke sarkára, amit így tök jól látok az ágyból. :-)

2010. márc. 25. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nállunk mig bölcsöben volt a kicsi addig a bölcsö végére volt akasztva, a lába oldali végére. mikor a kiságy lett akkor meg a kiságy feletti polcon volt. ha utaztunk és az utazoágyban volt a kicsi akkor mag az utazoágy mellett volt a földön a légzésfigyelő szintén a lába felől.


én sem hagytam sosem a kiságyban főleg nem a fejénél. felesleges, azért van annak olyan jo hosszu vezetéke h ne legyen a kiságyban szerintem.

2010. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk elég sokáig a kiságyban volt, de most már kivettem a pelenkázóra, mert elkezdett játszani vele (6 hós). Odamászott az ágy végébe érte, és az éjjeli fény gombját ki-be kapcsolta. :) (B)
2010. márc. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kb akkor vettem ki, amikor 6 hós lett, mert ő is a világítógombbal kezdett el játszani.
2010. márc. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sosem tettük a kiságyba, hanem a pelenkázóra, amikor pedig már azt is elérte, még arréb tettük :)
2010. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a kiságy mellett van a földön.Mivel külön szobában alszik, úgy van állítva, hogy az ajtóból lássam.Így ha felébredek, kimegyegyek wc-re, vagy napközben ha alszik csak bekukkantok, és látom, hogy minden rendben.Nem tudom, akkor hova teszem napközben, ha mászni fog, majd addig kitalálom.

/Z/

2010. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!