Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 honapos baba rosszul...

4,5 honapos baba rosszul alszik, miert?

Figyelt kérdés
7orakkos vacsi utan alszik egeszen fel 4ig (1x eszik ejfel fele) de onnanstol csak forgolodij dünnyög es felebred 5korul. Azutan ha lejovunk 1 ora mulva almos is es alszik 6-8ig (neha csak 7ig) a mozeskosaraba, kisagyban ilyenkor mar nem hajlando.

2016. jan. 4. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon kiürül a hasa este 7 től éjfélig utána hiába eszik nem telt meg a pocija ... nálunk felkel 3 -4 óránként és 180 at megeszik éjszaka is... 4 hónaposak vagyunk...próbáld simivel ébreszgetni 7 után mondjuk fél 11 körül és sztem utána még fel fog kellni fér 3 fele ...ezzel annyit érsz el hogy nem ürül ki nagyon a pocakja és 1 -el többet eszik reggel 7-8 óráig ...

Tudom megszakad az ember szíve ha kelti és nekünk s etúl jó fent lenni addig de az ő érdeke hogy nyugodalmas éjszakája legyen

2016. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Probaltam mar etetni 4kor amikor forgolodik de nem eszik csak 60mlt es utana is felkel 5-6 kor ugyanugy
2016. jan. 4. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
említsd meg dokinak átnyomkodja nem e fáj neki valamije
2016. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinal nemreg semmi baja, ma is 5kor kipattant a szeme de 6kor mar el is aludt ismet
2016. jan. 5. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!