Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babám ha kézben van...

11 hetes babám ha kézben van függöleges helyzetben a hátát löki előre mintha fel akarna ülni. Még nemszabad engedni neki ugye? Amugy fogni még tudatosan nemfog semmit. Le van maradva? Láttam itt sokan irták hogy az ők babájuk már forog is :/

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

jaj. nincs lemaradva semmivel. a védőnő a státuszokon vizsgálja ezeket, minden mozgásformának meg vannak a mérföldkövei - mit mikorra kell tudnia - és ő szól illetve beutal ahová szükséges ha szükséges.

a lányom 7 hónaposan kezdett forogni. 1,5 éves korára teljesen behozta a többieket.

Fogni úgy 3-4 hónaposan, de igen ügyetlenül. ezzel is ráértek.

Csak hogy vigasztaljalak: a lányom 1 évesen még épp hogy ülni tudott, viszont lazán volt 30 szavas a szókincse, ami egyébként 1,5 éves korra elvárás. most meg le sem írom, milyen ügyes, másfél évesen, mert úgysem hinné el senki :)

aki mozgásban ügyesebb, beszédben lassabb lehet és vica versa.

nem kell foglalkozni ezekkel, a védőnő szól ha gond van.

2016. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is löki fel magát, az elvileg nem baj amit magától csinál, de természetesen nem ültetem.

Most 14 hetes, vagy 1-2 hete nyúl tárgyakért ha közelről nyújtom neki fogni meg akkor ha a kezébe adom. Nem érzem, hogy le lenne maradva, már próbál oldalra fordulni, félig-meddig sikerül is neki tegnap óta. 11 hetesen nyoma sem volt a tárgyak utáni nyúlásnak sem meg annak sem, hogy az oldalán akar lenni.

2016. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy pont karácsony után a kezébe adtam a csörgőt mert másnap mentünk státuszra és 1-2 másodpercre tudta megtartani, 2 napja meg vagy 1-2 percig. Mindez pár nap alatt.
2016. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!