Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyi pelenkáról tudnátok...

Bugyi pelenkáról tudnátok véleményt mondani? Érv ellenérv?

Figyelt kérdés

Vannak Dm-es babylove és pampers kuponjaim. Nem tudom h megéri e egyáltalán kipróbálni. Tudnátok véleményeket mondani? :)

2 éves lesz a babám.



2016. jan. 5. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a szobatisztaságnál segít.

Nyáron itthon már szobatiszta volt fiam, aztán bölcsiben visszaesett. Szégyenlős, nem szólal meg bent. Így a pisiért sem szólt. Akkor mondták, inkább vigyek be bugyipelust, mint napi 2 váltás ruhát.

Így nálunk csak a bölcsiben van rajta. Ha szól, vagy kiviszik, ugyanúgy lehúzza, mint a gatyát. EGyszerűbb, mint a nadrágpelenka.


Mi csak Pamperst használunk, mivel nadrágpelenkából csak az vált be, bugyipelenkából meg nem kísérleteztem, amikor akciós volt, bevásároltam belőle.


Előnye: Könnyű használat

Hátránya: jóval drágább, kevesebb pisit bír.

2016. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi használtuk a fiamnál pláne mikor kezdtük bilire szoktatni.Sztem praktikus mert csak letolja/felhúzza,ha meg tele van széttszakítod oldalt.Nem állandóan azt vettük mert drágább,de a pelenkás időszak végén mindig az volt.Nagyon szerettem,biztos maj fogogk venni a lányomnak is (pamperst vagy liberot használtuk)
2016. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szobatisztaságra szoktatáskor próbálkoztam vele, de az én kislányom nem szerette, uh csak 1-2 darabot használtunk belőle, azóta is ott áll a szekrényben...
2016. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 1,5 éves korától azt vettem,amúgy is kevés pelust használt,Pampers párti vagyok,tényleg csak abban bízom,2 éves kora előtt már sokszor bilizett 2 éves elmúlt mikor teljesen szobatiszta lett.Azért is jó a bugyipelenka mert letudja húzni,a bölcsiben is már sokszor mentek a kis wcre.
2016. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jók..bár nekem nem éri meg az árkülönbözetet....a nadrág pelus is van olyan jó
2016. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!